فروش عمده میوه خشک وارداتی اسلایس زنجبیل

میوه خشک وارداتی اسلایس زنجبیل ماند رقم حبه ای آن می تواند از فروش عمده خوبی برخوردار شود، کافی است تبلیغات مناسبی انجام گیرد.

اگر چه بازار آجیل و خشکبار ایرانی از تنوع بسیار زیادی برخوردار بوده و همین تنوع در کنار طعم عالی و کم نظیر آن باعث شده تا همواره مشتریان زیادی از کشورهای مختلف برای سفارش خرید خشکبار از ایران اقدام کنند، اما این بدان معنی نیست که در بازار ایران هیچ تنوع خارجی و وارداتی وجود ندارد.

بلکه همواره خشکبار مختلفی مانند بادام زمینی، مویز، گردو خارجی و مواردی از این دست توسط وارد کنندگان مختلف به کشور وارد شده و در سطح کشور پخش می گردد.

اما علاوه بر این انواع میوه خشک تایلندی نیز جزء محصولات وارداتی به کشور هستند که در چند سال اخیر روند رو به رشدی از استقبال مشتریان ایرانی ایجاد کرده اند.

میوه خشک وارداتی اسلایس محصولی عالی برای فروش

اگر چه انواع میوه خشک تایلندی بیشتر با نام حبه ای شناخته می شود؛ اما جالب است بدانید که برخی از محصولات را می توان به صورت اسلایس نیز یافت.

از جمله میوه خشک وارداتی اسلایس که می تواند بازار فروش خوبی نیز داشته باشد، زنجبیل اسلایس است.

همان طور که می دانید میوه خشک زنجبیل حبه ای از پرفروش ترین میوه خشک های تایلندی است که به همین جهت جزء اولین پیشنهادات ما به فروشندگان عمده شهرهای مختلف است.

اما میوه خشک وارداتی اسلایس زنجبیل نیز تنوع خوبی برای فروش محسوب می شود.

البته ارائه ی یک محصول جدید در بازاری که مشتریان آشنایی کمتری با آن دارند، نیازمند گذشت زمان و بازاریابی خواهد بود.

واضح است که اگر میوه خشک وارداتی اسلایس در ارقام مختلف از جمله زنجبیل و البته میوه خشک آناناس اسلایس، به خوبی تبلیغ شده و بازاریابی مناسبی برای آن صورت گیرد، می تواند این محصول را نیز به عنوان یک رقم متفاوت از میوه خشک زنجبیل، وارد بازار کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − 2 =