فروش عمده پسته اکبری خندان دستچین صادراتی اعلا

آیا فروش عمده پسته اکبری خندان دستچین تنها در بازار داخلی صورت می گیرد؟ کدام بازار های صادراتی از این محصول اعلا استقبال کرده اند؟

بر کسی پوشیده نیست که پسته اکبری دستچین شده یکی از انواع پسته آجیلی است که در بازار داخلی میزان مصرف آن بسیار زیاد است، اما شاید جالب باشد که بدانید بازار ایران تنها بازاری نیست که از این محصول اعلا استقبال نموده و برخی از کشور ها نیز از پسته اکبری خندان ایران اشتقبال نموده اند.

قبل از هر چیزی بهتر است تا به صورت کلی بازار های صادراتی پسته اکبری را توصیف نماییم و بعد از آن به بازار هایی که صرفا اکبری دستچین خریداری می کنند نیز نیم نگاهی خواهیم داشت.

همان طور که می دانید و در مقالات قبلی سایت خود بیان نمودیم، پسته اکبری محصولی محبوب نزد بسیاری از مصرف کنندگان می باشد، صادرات پسته اکبری تا حدی رونق خوبی دارد که برخی از شرکت محصول خود را قبل از برداشت به مشتریانشان می فروشند.

از جمله کشور های خریدار پسته اکبری می توان به کشور های اروپایی، هند و به خصوص کانادا اشاره نمود.

فروش عمده پسته اکبری دستچین به کانادا

تعجب کنید!

بله درست خواندید، یکی از مهم ترین واردکنندگان پسته اکبری دستچین شده از ایران کشور کاناداست.

این کشور با دارا بودن بستر های بسیار خوب برای فروش عمده پسته اکبری به یکی از مقاصد جذاب برای تجار ایرانی تبدیل شده است.

اما سوال اینجاست که آیا برای فروش پسته اکبری دستچین اعلا در کشور کانادا ما باید قوانین خاصی را رعایت کنیم؟

قطعا کشور هایی همانند کانادا جهت واردات مواد غذایی استاندارد هایی را وضع می کنند که هر وارکننده موظف است تا آن استاندارد ها را رعایت کند.

از مهم ترین استاندارد های کشور کانادا می توان به سخت گیری آنان نسبت به آفلاتوکسین می باشد که ما این نگرانی را به صورت کامل رفع نموده ایم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت + 13 =