فروش عمده پسته فندقی آب خندان – دهن بست

پسته فندقی آب خندان که از انواع دهن بست تهیه می شود، برای فروش عمده در کشور های اروپایی بسیار مناسب است و ریسک آفلاتوکسین بسیار پایینی دارد.

پسته آب خندان چیست؟

پسته آب خندان در واقع پسته هایی هستند که به روش مکانیکی خندان شده اند.

برای تهیه پسته آب خندان فندقی ابتدا پسته دهن بست توسط کارگر چکش زده می شود و پس از آن طی فرایند آبی پسته خندان تر شده و برای عرضه در بازار مناسب است.

اگر پسته آب خندان با دقت خندان گردد، ضمن رویت دار بودن دارای کیفیت بالایی خواهد بود و برای صادرات به خارج کشور مناسب است.

همان طور که می دانید کشور هایی اروپایی به دنبال محصولاتی هستند که ضمن ارزان بودن، سطح آفلاتوکسین آن مجاز باشد.

همان طور که گفته شد، پسته آب خندان فندقی به دلیل این که از پسته دهن بست بدون آفلاتوکسین حاصل می شود، در نتیجه آفلاتوکسین آن برای صادرات به اروپا مجاز است.

بهترین پسته فندقی آب خندان

برای خرید بهترین پسته آب خندان حتما دقت کنید محصول را از مراجعی تهیه کنید که مطمئن باشید محصول تازه است و افراد حرفه ای کار آب خندان نمودن محصول را انجام داده اند، در صورتی که افراد غیر حرفه ای در زمینه آب خندان کردن پسته وارد شوند، امکان این که پسته را به سم آفلاتوکسین آلوده کنند بسیار زیاد است.

بهترین پسته آب خندان فندقی توسط بازرگانی خشکبار آرین نیز عرضه شده و مجموعه ما فروش عمده نمونه های صادراتی آن را انجام می شود.

اگر به دنبال خرید محصولی با قیمت ارزان، کیفیت خوب هستید تا بتوانید در بازار هدف خود با رقبا به رقابت بپردازید، پیشنهاد ما به شما پسته آب خندان می باشد.

ضمن رقم فندقی نمونه های دیگری از جمله کله قوچی و احمد آقایی آب خندان نیز برای صادرات موجود بوده که به تناسب نیاز مشتریان به آنان عرضه می گردد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − 9 =