فروش عمده کشمش مویز سیاه مرغوب هسته دار و بی هسته

فروش عمده کشمش مویز سیاه مرغوب که به صورت هسته دار و بی هسته در بازار ارائه می شود دارای تنوع محصولی مختلف و بالطبع قیمت های مختلف است.

کشمش و مویز با بیشترین تنوع در بازار ایران معامله می شود و این محصول یکی از پرتنوع ترین میوه خشک ها می باشد که به صورت درسته خشک می شود و هم دارای محصول ایرانی در این حوزه هستیم و هم دارای محصول وارداتی که با بیشترین تنوع هستند.

در مورد کشمش ما از تنوع های مختلف کشمش سبز و طلایی کاشمر، کشمش آفتابی، کشمش تیزابی طلایی، کشمش طلایی و … بهره مند هستیم که با تنوع های مختلف در مناطق مختلفی از ایران تولید می شوند و وارد بازار داخل و حوزه های صادرات می شوند.

در مورد مویز هم ایران دارای تنوع محصولی خوب بوده و مویز هسته دار ایرانی به صورت آفتاب خشک وارد بازار تقاضای داخلی می شود ولی استقبال گسترده از کشمش مویز سیاه بی هسته افغان و ازبک می باشد که متاسفانه از مبادی غیررسمی وارد می شوند.

حجم بالایی از معاملات حوزه مویز به محصولات وارداتی تعلق دارد که با ظاهری درشت و مشتری پسند و بی هسته بودن توانسته است رضایتمندی گسترده ای را در بازار داخل و در فروش عمده کشمش مویز وارداتی متعلق به خود نمایند.

فروش عمده کشمش مویز وارداتی

کشمش مویز وارداتی که با درشتی مختلف در سایزهای مختلف و با رنگی سیاه و مشتری پسند ارائ می شوند هم به عنوان خشکبار تکی و جدا فروخته می شود و هم در کنار انواع مغز آجیل های ایرانی و خارجی در آجیل مخلوط کاربرد گسترده ای دارد.

رنگ سیاه چشم نواز مویز در کنار طعم و مزه بی نظیر آن در آجیل شیرین طعمی فوق العاده را تشکیل می دهد و جدا از خواص بی نظیر مویز، طعمی جادویی را به آجیل شیرین می دهد و استقبال گسترده ای از آن در جشن های مختلف صورت می گیرد.

رنگ ظاهری، مزه و طعم بی نظیر کشمش مویز بی هسته باعث شده است که بیشترین استقبال داخلی را از این محصولات با درجه بندی های مختلف داشته باشیم و این محصولی بسیار پرکشش در بازار داخل می باشد.

ولی در این حوزه واسطه های متعدد، تنوع محصولی، مشکلاتی مانند قیمت دلار، انبار نمودن و … به شدت در قیمت فروش عمده کشمش مویز وارداتی تأثیرگذار بوده و این تأثیر بیشتر جنبه منفی داشته و قیمت های ارائه شده توسط واسطه ها متنوع می باشد.

مقوله انبار نمودن محصول نیز به شدت در افزایش قیمت این محصول تأثیرگذار بوده و محصولی که به شدت از بازار استقبال خوبی بهره مند می باشد توسط واسطه های مختلف از مبادی متعدد وارد کشور می شود و از این رو در انتخاب منبع فروشنده دقت نمائید.

امکان مخلوط نمودن مویز کهنه با مویز تازه، پر کردن روی کارتن با محصول تازه و ته آن با محصول کهنه، ترکیب تنوع های مختلف و … همه از مواردی هست که باید در فروش عمده کشمش مویز به آن توجه نموده و خرید از منابع اصلی را در اولویت قرار می دهد.

منابع آگاه و آشنا و قابل اعتماد که فروش عمده کشمش مویز وارداتی را به عهده دارند را در جهت خرید محصول تازه انتخاب نمائید و از منابع بی واسطه و مستقیم در این بازار پرتلاطم داخلی می توانید قیمت های دست اول و مستقیم را داشته باشد.

منابع دست اول با ارائه محصول به روز، مرغوب، متنوع با قیمت دست اول و مستقیم می توانند رضایتمندی مشتریان را جلب نمایند و منابع بسیار خوبی در کشور وجود دارد که روی اعتماد و رضایتمندی مشتریان در این بازار پرنوسان تمرکز نموده اند.

فروش عمده کشمش مویز بی هسته

در بازار داخل مسأله ای که به شدت در زمان خرید مویز مورد توجه بوده و روی فروش عمده کشمش مویز تأثیرگذار می باشد مقوله بی هسته بودن، ظاهر مشتری پسند و قیمت آن می باشد که این موارد در مجموعه ما رعایت شده است.

با ارائه بار تازه و یکدست سعی نموده ایم رضایتمندی مشتریانمان را جلب نمائیم و بیش از همه در فروش عمده کشمش مویز وارداتی به مقوله بی واسطه بودن و تازه بودن این محصول توجه نشان می دهیم و این امر از ویژگیهای مثبت مجموعه می باشد.

بسیاری از تولیدکنندگان به دنبال فروش عمده کشمش مویز بی هسته برای صنایع بسته بندی خشکبار می باشند و این تولیدکنندگان هم به دنبال قیمت مناسب در کنار کیفیت مطلوب می باشند و به مقوله در دسترس بودن محصول توجه نشان می دهند.

در جهت رضایت تولیدکنندگان سعی نموده ایم محصول را بی واسطه، به صورت تازه و در کمترین زمان ممکن در اختیار مشتریان قرار دهیم و مقوله مهم در صنایع غذایی مقوله تازه بودن محصول می باشد که در اولوینت فروش عمده کشمش مویز قرار داده ایم.

مقوله مهم دیگر که روی قیمت فروش عمده کشمش مویز تأثیرگذار می باشد انبار نمودن خشکبارهایی مانند مویز می باشد که برای فروش با قیمت بالاتر انجام می شود و بسیاری از واسطه ها با انجام این کار به دنبال افزایش قیمت و فروش با قیمت بالاتر می باشند.

در تمام طول سال می توانید محصولات حوزه خشکبار را به صورت مستقیم، بی واسطه، خوش قیمت و دردسترس تان داشته باشید و با انتخاب منبعی آگاه و آشناه به حوزه خشکبار، بهترین انتخاب را در کیفیت و قیمت در تمام طول سال در کنار خود داشته باشید.

مقوله صنایع غذایی مسأله ای بسیار مهم می باشد و باید بتوانیم صنایع غذایی سالم را بخصوص در حوزه محصولات و خشکبارهای وارداتی ارائه نمائیم و هدف ما نیز سلامت محصولات حوزه خشکبار می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 3 =