فروش عناب ممتاز

فروش عناب ممتاز صادراتی آجیلی فله ای

فروش عناب ممتاز آجیلی صادراتی به صورت فله ای و بسته بندی به بازارهای جهانی می تواند با سود بالایی همراه باشد؛ امری که نیازمند تصیح زیر ساخت ها و انجام تبلیغات است.

عناب مانند بسیاری از محصولات کشاورزی و دارویی تولید شده در ایران، از مرغوبیت بالایی برخوردار بوده و خواص قابل توجهی دارد.

همین امر این محصول را مناسب برای مصارف موارد مختلفی چون دمنوشی و آجیلی نموده است.

اما علی رغم کیفیت بالا و البته سطح زیر کشت بالای این محصول در کشور که در استان خراسان جنوبی و در کنار محصولات ویژه ای چون زعفران و زرشک انجام می شود، فروش عناب ممتاز چه در بازار داخلی و چه بازارهای جهانی چندان در خور و شایسته نیست.

فروش عناب ممتاز به بازار جهانی

در واقع با توجه به پتانسیل بالای تولید عناب مرغوب در شهرستان بیرجند و نواحی اطراف آن، شرایط بالقوه ی بسیاری برای توسعه ی تولید، فرآوری و البته صادرات این محصول وجود دارد.

به عنوان مثال اخیراً تولید حبه عناب به عنوان یک محصول جدید، بستر مناسبی برای تبلیغات بیشتر و استفاده از این محصول در سطح جامعه ی مصرف کنندگان محصولات خشکباری فراهم نموده است.

اما در خصوص نحوه ی فروش عناب ممتاز، بی شک استفاده از بهترین بسته بندی گزینه ای عالی و مناسب است؛ و البته در کنار آن بحث فروش فله ای نیز انجام می گیرد.

در واقع اگر قبل از عرضه ی این محصول ناب کشاورزی، به دو مقوله فرآوری و بسته بندی توجه ای در خور شود، می توان در صادرات عناب و فروش به بازار جهانی به توفیقات زیادی دست یافت.

شکی نیست که در صورت اعمال این تغییرات و تصحیح زیر ساخت ها، با استفاده از تبلیغات عالی و مؤثر در اینترنت، می توان امید بیشتری برای توسعه فروش و تجارت جهانی این محصول داشت.

بازرگانی خشکبار آرین در کنار ارائه ی انواع محصولات خشکباری چون پسته، مویز، میوه خشک بسته بندی و فله ایرانی و تایلندی، زرشک و زعفران آماده ی ارائه ی کیفیت های مختلف و البته در حجم های عمده و تناژ به مشتریان عزیز می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − 14 =