فروش فله میوه خشک

نرخ روز فروش فله میوه خشک قیسی عمده زردآلو صادراتی

فروش فله میوه خشک قیسی عمده زردآلو صادراتی با نرخ روز متناسب با کیفیت این محصول سنجیده می شود و در اختیار بازار خریدار قرار می گیرد.

از بین انواع میوه خشک ایرانی که به صورت سنتی در حال تولید و عرضه به بازار جهانی میوه خشک می باشد می توانیم فروش فله میوه خشک قیسی را به عنوان یک حوزه مناسب در نظر بگیریم که در نرخ گذاری و قیمت دهی آن سالهاست که تجربه خوبی را در تولید و صادرات آن داریم.

میوه خشک قیسی و برگه زردآلو که به صورت فله ای و عمده در کارتن های با وزن های 3، 5، 10 و … تولید و وارد بازار ایران و بازار صادراتی آن می گردد در کشورهای همسایه یک محصول بسیار مناسب و ارزآور می باشد ولی برای صادرات آن به بازار جهانی باید شرایط لازم برای واردات به کشور هدف را داشته باشد.

در برخی از کشورها سخت گیری هایی برای واردات قیسی و برگه زردآلو صورت می گیرد که از مهم ترین آن می توانیم به میزان رطوبت این محصولات، میزان تیزاب به کار رفته در آن که باید استاندارد لازم و مقدار مناسب برای آن بازار را داشته باشد اشاره کرد.

از طرفی با بازارهایی روبرو هستیم که محصول قیسی و یا برگه زردآلو را به صورت طبیعی درخواست می نمایند و محصولی که به آن تیزاب و گوگرد خورده باشد نمی تواند به این کشورها صادرات شود.

فروش فله میوه خشک قیسی

کیفیت در محصول و فروش فله میوه خشک قیسی با درجه بندی نمودن این محصول انجام می گیرد.

محصول قیسی به صورت های 3 در 4 و یا 3در 5 نامیده می شود و یا قیسی فله ای خشک که سایزهای مختلف در کنار هم به صورت مخلوط وجود دارد ولی در نمونه های 3 در 4 و یا 3 در 5، این محصول به صورت مرتب در کارتن چیده می شود و به این نامها نامگذاری می گردد.

در صورتی که نرخ روز مطلوبی را در کنار رطوبت مناسب در این محصولات داشته باشیم با تیزاب مطلوب در کنار گواهی لازم امکان مناسبی برای صادرات در این حوزه وجود دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + 5 =