فروش مرغوبترین زعفران سرگل ممتاز اصل

مرغوبترین زعفران سرگل ممتاز اصل برای راهیابی به بازارهای فروش صادراتی باید در کنار پتاسیل خوب تولیدی که در کشور دارد به گزینه های بازاریابی نیز مجهز گردد.

ایران با تولید مرغوبترین زعفران سرگل آیا در جایگاه مناسبی برای صادرات این محصول می باشد و آیا توانسته ایم در بازارهای صادراتی موفق عمل نمائیم؟ اینها از مواردی هست که در حوزه زعفران ما مورد سؤال بوده ولی باید ذکر کنیم که ما به عنوان تولیدکننده بیشترین حجم از زعفران، جایگاه اصلی خود را نداریم..

تولید مرغوبترین زعفران سرگل ممتاز اصل را در منطقه قائنات داریم ولی از منظر حجم صادرات به جایگاه اصلی و درخور نرسیده ایم و رقبای قدرتمندی را در بازار جهانی زعفران داریم که بسیار قوی عمل نموده و توانسته اند بهترین بازارهای صادراتی را با بهترین برندها و بسته بندی داشته باشند.

مرغوبترین زعفران سرگل ممتاز صادراتی

مرغوبترین زعفران ممتاز با رنگ دهی بسیار مناسب و طعمی بی نظیر در این تولید می شود ولی در بازار فروش این محصول به شدت مشکلاتی مانند تبلیغات و بازاریابی وجود دارد و جای خالی بازاریابی جهانی و تبلیغات گسترده را شاهد هستیم البته قدمهای بسیار کوچکی برداشته شده است.

با این حال محصول مرغوبترین زعفران سرگل قائنات به عنوان یک گزینه صادراتی باید بازاریابی و تبلیغات درستی را داشته باشد و نیاز به حمایت بخش دولتی، بخش های خصوصی و بیش از همه خود دولت را در این حوزه کشاورزی باید مورد توجه قرار گیرد تا رونق و پویایی لازم را داشته باشیم و جای کار بسیار هست.

جایگاه ما به عنوان تولیدکننده زعفران در جهان باید بالاتر از جایی باشد که اکنون در آن ایستاده ایم و باید روی شناخت و آگاهی دادن بازارهای هدف مختلف نسبت به این محصول ایرانی برنامه ریزی نمائیم و اگر می خواهیم موفقیتی بدست آوریم باید تبلیغات درست با متد جدید را مدیریتی اجرا نمائیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × دو =