فروش مغز پسته ارگانیک بارانی ویژه صادرات

مغز پسته ارگانیک بارانی یکی از خاص ترین انواع محصولات ویژه صادرات کشورمان بوده که فروش آن تنها توسط برخی از مجموعه های خاص صورت می گیرد و در بین نمونه های صادراتی نوع مذکور مورد تایید صادرکنندگان می باشد.

ما در این مقاله بیشتر قصد داریم تا به تشریح مغز پسته ارگانیک بارانی بپردازیم.

شاید جالب باشد بدانید که ما از کجا به فکر تولید مغز پسته از محصولات ارگانیک افتادیم.

قبل از آن که ما در زمینه تولید این مغز پسته فعال باشیم معمولا تمامی محصولات باغات آقای بارانی به صورت خندان و دهن بسته از کشور به خارج صادر می شد، تا جایی که با یک مجموعه تولید کننده مواد غذایی ارگانیک آشنا شدیم.

آن ها از ما درخواست خرید مغز پسته با مشخصات خاص را داشتند که پس از بررسی های تیم تجاری ما، این نتیحجه حاصل شد که می بایست مغز مربوطه از پسته های ارگانیک باغی تهیه شود.

تا قبل از آن هر کدام از مشتریان به دنبال مغز های ارگانیک بودند ما مغز پسته کوهی را به آن ها معرفی می کردیم، اما اکنون مغز پسته بارانی شاید به دلایلی بهتر از مغز پسته کوهی که قبلا به فروش می رساندیم باشد.

انواع مغز پسته ارگانیک بارانی

مغز پسته ارگانیک بارانی که ویژه صادرات است برای فروش در کشور های اروپایی که به دنبال اجناس ارگانیک هستند مناسب بوده و اگر قصد تجارت آن را دارید بهتر است تا انواع آن را بشناسید.

همان طور که قبلا گفته شد، مغز پسته ها از انواع پسته دهن بست تولید شده در باغات بارانی حاصل می شود و تولید انواع پسته فندقی، اکبری، کله قوچی و احمد آقایی در باغات مجموعه بارانی صورت می گیرد.

پس تنوع مغز پسته بارانی ویژه صادرات به اندازه تنوع پسته های تولیدی در باغات وی می باشد.

شما برای خرید محصول مذکور می توانید با بخش فروش ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 5 =