فروش میوه خشک ایرانی

فروش میوه خشک ایرانی اسلایس شده بدون مواد افزودنی

فروش میوه خشک ایرانی اسلایس شده بدون مواد افزودنی برای مشتریانی که به دنبال خرید محصولات سالم هستند، گزینه ای عالی جهت مشتری مداری و رونق بازار است.

مصرف میوه خشک از دیرباز در میان مردم جهان امری رایج بوده و عموماً یکی از روش های نگهداری مواد غذایی به ویژه میوه جات، خشک کردن آن بود.

این امر در کشورهایی نظیر ایران که به لحاظ کشت و تولید انواع میوه از موقعیت بسیار خوبی برخوردارند نیز متداول است.

و خشکبار ایرانی همه ساله مورد استقبال زیادی در کشورهای مختلف جهان قرار دارد.

اما امروزه با راهیابی صنعت به حوزه ی خشک کردن میوه، امکان خشک کردن میوه های بیشتر در حجم بالا، زمان کمتر و با کیفیت عالی نیز فراهم شده است.

البته این کیفیت همواره مورد تأیید همه ی مشتریان نخواهد بود؛ چرا که خشک کردن به روش صنعتی توسط بسیاری از تولید کنندگان بدون استفاده از مواد افزودنی و نگهدارنده میسر نیست.

فروش میوه خشک ایرانی صنعتی ممتاز

به عنوان مثال سیب و موز به دلیل این که به شدت در معرض اکسیداسیون و تیره شدن قرار دارد؛ بدون استفاده از مواد مخصوص با کیفیت بالا و رنگی روشن امکان خشک شدن ندارند.

هر چند که میزان این مواد از نظر استاندارد و بهداشت مشخص شده؛ اما کاملاً واضح است که استفاده از میوه جات خشک شده به روش طبیعی، در اولویت برای تأمین سلامتی قرار دارند.

در واقع در کنار مشتریانی که به دنبال کیفیت بالای ظاهری میوه خشک به لحاظ خوش رنگ بودن، درشت بودن، چیپسی یا آجیلی بودن، یکدست بودن و مواردی از این دست هستند؛ عده ای از خریداران نیز به مصرف محصولاتی کاملاً سالم و طبیعی تمایل دارند.

قاعدتاً در صورتی که امکان فروش میوه خشک ایرانی در انواع مختلف دارای مواد افزودنی و نگهدارنده و همچنین فاقد این مواد وجود داشته باشد؛ شاهد رضایت مندی بیشتر مشتریان و در نتیجه رونق بیشتر بازار میوه خشک خواهیم بود.

خوشبختانه این امر در بازرگانی خشکبار آرین که در ارتباط با تولید کنندگان متعدد شهرهای مختلف امکان تأمین و فروش میوه خشک ایرانی با شرایط مختلف تولید را دارد، فراهم است.

و مشتریان می توانند در خصوص سفارش انواع و ایرانی چه با مواد افزودنی و چه بدون مواد افزودنی و در دو نوع فله و بسته بندی، و البته میوه خشک حبه استوایی با کارشناس فروش ما در ارتباط باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × چهار =