فروش میوه خشک بسته بندی مخلوط صادراتی

فروش میوه خشک بسته بندی مخلوط به عنوان یک محصول نوپای صادراتی می تواند کمک زیادی را به افزایش رونق اقتصادی کشور و افزایش کار آفرینی در ایران داشته باشد.

در بسیاری از برنامه تلویزیونی و سایت ها می بینیم که هر روز در مورد تولید ارزش افزوده صحبت می شود و کارشناسان اقتصادی مزیت هایی را برای تولید ارزش افزوده بیان می کنند.
میوه خشک یکی از محصولات بسیار خوب با ارزش افزوده بالاست.
شاید در سال 96 مشاهده نمودید که کشاورزانی به دلیل قیمت پایین سیب محصولات خود را در باغات دپو کرده و آن را از بین برده بودند!
حال اگر صنعت تولید میوه خشک صنعتی در کشور ما رونق بیشتری بگیرد، قطعا این میوه ها با قیمت خوب از کشاورز خریداری شده و برای بسته بندی و صادرات به خارج کشور مورد استفاده قرار می گیرد.
جالب است بدانید اگر ما بتوانیم با برنامه ریزی درست تمامی انواع میوه های ایرانی را خشک نموده و با مخلوط نمودن و بسته بندی آن در زمینه بازاریابی و فروش میوه خشک بسته بندی فعالیت کنیم، سود بالایی عاید تمامی دست اندر کاران خواهد شد.
ضمن سود آوی این فعالیت تجاری و اقتصادی بسیاری از جوانان ما که با معضل بیکاری دست و پنجه نرم می کنند، می توانند به شغل مناسبی دست پیدا کنند.

فروش میوه خشک بسته بندی صادراتی

لازمه داشتن فروشی موفق در زمینه میوه خشک بسته بندی صادراتی همت عمومی و حمایت های دولت برای بازاریابی محصولات ایرانی است که در صورت حمایت می توان آینده روشنی را در مقابل محصولات ایرانی دید.
از عمده دلایلی که بسیاری از مشتریان خارجی تمایل به خرید پیدا کرده اند این است که میوه های ایرانی دارای طعم فوق العاده خوبی می باشد.
تنها نکته ای که باید تجار ایرانی در مورد صادرات میوه خشک رعایت کنند این است که قیمت های رقابتی را به مشتریان عرضه کرده تا آنان به سوی میوه های ایرانی جذب شوند.
اگر در غیر این صورت باشد، میوه خشک های چینی و ارزان قیمت همان مشکلی را برای میوه خشک ایرانی به وجود خواهند آورد که پسته امریکایی برای پسته ایران به وجود آورد……
برای کسب اطلاعات بیشتر با بخش فروش در اتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − دوازده =