فروش میوه خشک جهت صادرات

فروش میوه خشک جهت صادرات انواع اسلایس و حبه ای ایرانی

فروش میوه خشک جهت صادرات در انواع اسلایس و حبه ای ایرانی می تواند به یکی از سودآورترین بخش های تجارت غیر نفتی ایران در بازار جهانی تبدیل شود.

در سال های اخیر شاهد توسعه ی تولید میوه خشک به شیوه های صنعتی هستیم که علاوه بر فروش داخلی شرایط را برای تجارت خارجی نیز فراهم کرده است.

به طوری که بخش قابل توجهی از تولیدات این صنعت، به صادرات اختصاص یافته و خوشبختانه با استقبال بسیار خوبی نیز از سوی کشورهای مختلف جهان روبه رو بوده است.

فروش میوه خشک جهت صادرات چه انواعی را شامل می شود؟

اما چه ارقامی از انواع میوه خشک ایرانی برای تجارت در خارج از کشور قابل استفاده است؟

همان طور که می دانید تنوع گسترده ای از انواع میوه خشک صنعتی در شهرهای مختلف ایران در حال تولید است که اتفاقاً میزان تولید آن نیز روز به روز رونق بیشتری می یابد.

اما فروش میوه خشک جهت صادرات بایستی متناسب با معیارهای جهانی مصرف باشد؛ به عبارت دیگر فاکتورهای مصرف میوه خشک در کشورهای مختلف یکسان نبوده و بر این اساس بایستی در تولید و عرضه با شناخت کافی عمل کنیم.

انواع مختلف میوه هم به لحاظ تنوع خود میوه، شکل اسلایس یا حبه ای بودن آن، نحوه ی خشک شدن، میزان ماندگاری، نوع بسته بندی میوه خشک و همه ی این موارد از گزینه هایی است که برای فروش میوه خشک جهت صادرات بایستی مورد توجه قرار گیرد.

  • کیوی
  • آلو شابلون
  • خرمالو
  • پرتقال
  • سیب
  • هلو
  • انبه
  • آناناس

و انواع مختلفی از دیگر میوه ها در ایران خشک می شوند که طبیعتاً هر کدام بازار مصرف خود را خواهند داشت.

البته بیشتر این موارد به شکل اسلایس شده و حلقه ای خشک می شوند، اما برخی از تولید کنندگان خوش ذوق نیز به تولید میوه خشک حبه ای، میوه خشک طعم دار و مواردی از این دست نیز اقدام نموده اند که بی شک گزینه های بیشتری را برای کار جهت صادرات پیش روی تاجران و بازرگانان مختلف قرار می دهد.

بدیهی است که با توجه به حاشیه ی سود بالای تولید و فروش میوه خشک در صورت برنامه ریزی مدون و دقیق، می توان آینده ی درخشانی برای تقویت صادرات غیر نفتی کشور ترسیم نمود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 + 15 =