فروش میوه خشک حبه وارداتی ارزان قیمت فله ای

فروش میوه خشک حبه وارداتی ارزان قیمت به صورت فله ای با مجوز و گواهی در جهت تولید و بسته بندی آماده ارائه به صنایع فرآوری و تولیدی می باشد.

در بسته بندی خشکبار چند سالی هست که انواع محصولات تایلندی مورد استفاده می باشد و این محصولات با توجه به اینکه باید گواهی و مجوزهای لازم را داشته باشند می توانند در پروسه بسته بندی قرار گیرند.

در فروش میوه خشک حبه وارداتی در صورتی که هدف استفاده در صنایع بسته بندی و فرآوری باشد می توانید انواع محصولات بامجوز انبه، نارگیل، زنجبیل و آناناس را با قیمت ارزان و به صورت فله ای در کارتن های بیست کیلویی با قیمت فروش میوه خشک حبه ای به صورت مستقیم داشته باشید.

فروش میوه خشک حبه وارداتی

میوه خشک وارداتی درجه یک

آناناس، زنجبیل، نارگیل و انبه از محصولاتی می باشند که با مجوز وارد ایرانی می گردند و این محصولات در کنار خشکبارهای ایرانی می توانند طعم های مطلوبی را ایجاد نمایند که با ذائقه ایرانیان بسیار هماهنگی دارد.

طعم نارگیل و آناناس در بسته بندی ها وقتی در کنار خشکبارهای ایرانی قرار می گیرد بسیار با ذائفه مشتریان هماهنگی دارد ولی در مورد محصول زنجبیل این گزینه بیشتر به صورت تکی مورد استفاده می باشد و آن هم از نظر اینکه زنجبیل یک طعم بسیار غالب بوده و در بسته بندی ها تأثیرگذار می باشد.

محصول زنجبیل حبه در فروش میوه خشک حبه وارداتی بیشتر به صورت تک محصولی مورد استفاده بوده و طبع گرم آن باعث می شود که در تمام شهرهای ایران به شدت استقبال از آن را شاهد هستیم و در حوزه های فرآوری که زنجبیل یک طعم مطلوب بوده می تواند کاربرد داشته باشد.

در جهت خرید هر گونه محصولات وارداتی حوزه خشکبار و میوه خشک می توانید به صورت فله ای و ارزان قیمت نمونه های محصولات مجموعه آرین را با بهترین کیفیت تجربه نمائید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + 10 =