فروش میوه خشک زنجبیل

فروش میوه خشک زنجبیل حبه ای و اسلایس استوایی – تایلندی

فروش میوه خشک زنجبیل حبه ای و اسلایس استوایی – تایلندی با توجه به استقبال بالایی که در بازار شهرهای مختلف از آن می شود، با سود بالایی همراه است.

زنجبیل یک ادویه ی پرخاصیت و همچنین یک چاشنی غذایی است و البته موارد درمانی قابل توجهی نیز دارد.

بنابراین این محصول به صورت ادویه و یا زنجبیل کامل در عطاری ها به فروش می رسد؛ اما نحوه ی مصرف آن تنها محدود به این صورت نبوده و امروزه آن را به صورت حبه ای و اسلایس شده نیز خشک و تحت عنوان زنجبیل حبه به فروش می رسانند.

در واقع میوه خشک زنجبیل حبه ای در کنار سایر انواع میوه خشک های وارداتی حبه شده و مکعبی نظیر میوه خشک آناناس رنگی، طالبی، انبه، پوملو و مواردی از این دست به ایران وارد شده و در سطح عمده پخش می گردد.

فروش میوه خشک زنجبیل خارجی مرغوب

همان گونه که بیان شد فروش میوه خشک زنجبیل با استقبال بالایی همراه است و بنابراین جزء اولین محصولاتی است که به فروشنده های تازه کار و یا کسانی که می خواهند محصولاتی جدید و البته پر فروش را به لیست آجیل و خشکبار عرضه شده ی خود بیفزایند، پیشنهاد می کنیم.

نحوه ی تولید و فروش میوه خشک زنجبیل هم به صورت مکعبی و میوه خشک حبه شده و هم به شکل اسلایس شده در بازار انجام می گردد؛ اما به نظر می رسد بیشترین آمار پخش این محصول به صورت حبه شده باشد.

زنجبیل حبه شده را هم برای موارد آجیلی و هم برای مصرف به همراه چای مورد استفاده قرار می دهند و طعم تند و شیرین آن برای بسیاری از افراد خوشایند است.

اما نکته ای که در خصوص واردات و خرید این محصول باید به آن دقت کرد، انتخاب مرجعی مطمئن به لحاظ ارائه ی یک محصول باکیفیت و البته با قیمت مناسب است؛ در واقع واردات این محصول به صورت قاچاق نیز انجام می شود و بنابراین باید از تاریخ تولید و انقضاء آن و کهنه نبودن بار اطمینان حاصل کرد.

هر در روش های واردات از طریق گمرک نیز با توجه به این که ممکن است کار ترخیص از گمرک چندین ماه طول بکشد، باز هم بررسی موضوع کیفیت بار الزامی می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × پنج =