فروش میوه خشک سیب

فروش میوه خشک سیب طعم دار ممتاز صادراتی

فروش میوه خشک سیب طعم دار ممتاز به عنوان محصولی سالم، مغذی و قابل رقابت با چیپس سیب زمینی، گزینه ای عالی برای ورود به عرصه صادراتی و تجارت در بازار جهانی محسوب می شود.

همان طور که می دانیم در سال های اخیر میان وعده های بسیاری وارد دنیای خوراکی ها شده است؛ امری که علی رغم پرفروش و محبوب بودن، از ارزش تغذیه ای چندانی برخوردار نیستند.

انواع چیپس سیب زمینی از جمله متداول ترین و پرمصرف ترین این خوراکی هستند که از کودکان گرفته تا سنین بالاتر، از آن استقبال می کنند.

بدون شک یکی از بهترین راه ها برای جبران این نقص تغذیه ای در جامعه که عامل ایجاد بسیاری از بیماری ها خواهد بود، جایگزین کردن مواد مغذی و در عین حال خوشمزه و پرطرفدار است.

فروش میوه خشک سیب طعم دار اسلایس شده صنعتی

تولید انواع چیپس های میوه ای در سال های اخیر، گام مهمی در راستای ارائه ی این جایگزین ها محسوب می شوند.

میوه خشک آلو، خرمالو، کیوی، پرتقال، انبه، میوه خشک توت فرنگی، هلو و بسیاری از موارد دیگر، از جمله ی این گزینه ها هستند.

در این میان فروش میوه خشک سیب نیز گزینه ای عالی محسوب شده و طرفداران بسیاری دارد.

سیب سفید بدون پوست، سیب سبز با پوست و سیب قرمز با پوست از جمله انواع محصولاتی هستند که برای فروش میوه خشک سیب یا چیپس میوه تولید و مورد استفاده قرار می گیرند.

یکی از بهترین فوایدی که انواع چیپس میوه خشک را از محصولی مانند چیپس سیب زمینی متمایز می کند، عدم استفاده از فرآیند سرخ شدن است.

همان طور که می دانید، استفاده ی زیاد از مواد سرخ شده، برای سلامتی چندان مناسب نبوده و کارشناسان استفاده از این مواد را چندان توصیه نمی کنند.

این در حالیست که چیپس سیب زمینی به عنوان یک خوراکی محبوب، دقیقاً در فرآیند سرخ شدن تولید و آماده ی عرضه می شود.

صادرات فروش میوه خشک سیب در بازار جهانی

خوشبختانه برخی از تولید کنندگان خوش فکر کشورمان، در کنار تولید انواع میوه خشک اسلایس شده، گام را فراتر نهاده و نسبت به طعم دار کردن این محصولات اقدام نموده اند.

تولید و فروش میوه خشک سیب طعم دار در طعم هایی چون دارچینی از جمله مواردی است که امروزه در دسترس فروشندگان قرار داشته و امر را برای صادرات و تجارت جهانی نیز هموار نموده است.

بهداشتی بودن، عدم استفاده از مواد نگهدارنده، استفاده از مواد افزودنی مجاز و در عین حال طعم و کیفیتی عالی، ترد و چیپسی بودن این محصول موجب شده تا علاوه بر بازار داخلی، زمینه ای فوق العاده برای صادرات میوه خشک و کار در بازار جهانی نیز فراهم شود.

جهت سفارش انواع میوه خشک سیب طعم دار می توانید با بخش فروش ارتباط بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 5 =