فروش میوه خشک مرغوب

فروش میوه خشک مرغوب اسلایس بسته بندی پاکت کرافت

فروش میوه خشک مرغوب اسلایس در بسته بندی پاکت کرافت یکی از بهترین گزینه ها برای بازار داخلی و البته صادرات محسوب می شود.

همان طور که می دانید امروزه صنایع بسته بندی از مهمترین صنایع محسوب شده و بخش های مختلف اقتصادی از انواع بسته بندی تولید شده در این حوزه برای ارائه ی هر چه بهتر محصولات خود به بازار استفاده می کنند.

فروش میوه خشک مرغوب به صورت اسلایس شده و حلقه ای چند سالی است در بازار ایران آغاز شده و انواع متنوعی از این محصول را می توان در آجیل فروشی ها مشاهده نمود.

این محصول هم به صورت فله و هم به صورت بسته بندی ارائه می شود.

اما واضح است که فروش میوه خشک مرغوب به صورت بسته بندی، علاوه بر بحث ماندگاری، حفظ بهداشت و کیفیت در جلب نظر مشتری نیز اهمیت بسزایی دارد.

فروش میوه خشک مرغوب صنعتی

به همین دلیل تولید کنندگان مختلف، علاوه بر فروش این محصولات به صورت فله ای، کارهای خوبی نیز در جهت بسته بندی انجام داده اند.

امروزه در کنار انواع میوه خشک آلو کالیفرنیا، خرمالو، کیوی، سیب، پرتقال، موز و بسیاری از موارد دیگر که به صورت فله در بازار عرضه می شود، فروش میوه خشک مرغوب به صورت بسته بندی نیز شرایط خوبی دارد.

اما انواع متفاوتی از بسته بندی برای میوه خشک وجود دارد.

بسته بندی چوبی، تلقی، لفافه ی آلومینویم، خاتم و پاکت کرافت از جمله نمونه هایی هستند که برای بسته بندی و فروش میوه خشک مرغوب مورد استفاده قرار می گیرند.

در این میان استفاده از پاکت کرافت یکی از مناسب ترین مواردی است که نه تنها برای میوه خشک، بلکه برای انواع خشکبار، شکلات، قهوه، حبوبات و مواردی دیگر نیز گزینه ی مناسبی محسوب می شود.

مقاومت قابل قبول، بحث تنوع رنگی، قیمت مناسب و البته امکان چاپ بر روی بسته بندی پاکت کرافت از جمله ویژگی های این نوع از بسته بندی است.

علاوه بر این شکل این بسته بندی به گونه ای است که بخشی از محصول داخل بسته بندی، از بیرون قابل مشاهده است.

که این مسئله در مورد فروش میوه خشک مرغوب، علاوه بر بحث جذابیت بیشتر، امکان بررسی میزان کیفیت، رنگ و اندازه ی انواع میوه خشک داخل بسته بندی را نیز میسر می سازد.

امری که به ویژه برای ارائه در برخی از بازارهای هدف جهانی و صادرات، از مهمترین پیش نیازهای صادرات میوه خشک به شمار می رود.

جهت سفارش خرید انواع میوه خشک بسته بندی و فله می توانید با کارشناس فروش ارتباط بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − 11 =