فروش میوه خشک پرتقال

فروش میوه خشک پرتقال اسلایس شمال

فروش میوه خشک پرتقال اسلایس صنعتی شمال در کنار ارقامی چون خرمالو و کیوی تنوع بسیار خوبی به بازار داده است.

پرتقال میوه ای خوش طعم و پرطرفدار است که با داشتن عطر و طعم و خواص فوق العاده ای که دارد، علاوه بر مصارف میان وعده ای و به صورت تازه، در صنایع فرآوری نیز کاربرد های گسترده ای دارد.

تولید آبمیوه، استفاده در انواع کیک، شکلات، دسر، ژله و مواردی از این دست از جمله کاربردهای این محصول در صنایع غذایی است.

اما درکنار این کاربردها، یکی دیگر از موارد مصرف پرتقال، استفاده به صورت میوه ی خشک شده است.

فروش میوه خشک پرتقال صنعتی در ارقام با پوست – بدون پوست – خونی

در واقع به کمک دستگاه های صنعتی، امروزه شاهد تولید طیف گسترده ای از انواع میوه هستیم، حتی میوه های آبداری چون پرتقال، لیموترش و نارنگی.

اما از آن جای که پرتقال و سایر مرکبات به صورت ویژه در شمال کشور کشت و تولید می شوند، بنابراین تولید و خشک کردن این محصول در شمال کشور از موقعیت مناسب تری برخوردار است.

در واقع تولید و فروش میوه خشک پرتقال در این منطقه به دلیل دسترسی آسان به انواع پرتقال و نارنگی، با هزینه های کمتری همراه است.

هزینه هایی از جمله قیمت پرتقال تازه و هزینه های حمل و نقل.

اما تولید و فروش میوه خشک پرتقال در چه ارقامی انجام می شود؟

در پاسخ باید گفت که اولاً مانند بسیاری از ارقام میوه خشک ایرانی همچون میوه خشک کیوی، خرمالو، خربزه، آناناس، موز، طالبی و مواردی از این دست به صورت اسلایس و حلقه ای می باشد.

و در انواع با پوست، بدون پوست و پرتقال خونی خشک تولید می گردد.

در خصوص مصرف میوه خشک پرتقال نیز می توان به گزینه هایی همچون مصارف آجیلی در بسته بندی های شیک و یا به صورت فله ای اشاره نمود.

مواردی چون تولید شیرینی، دسر، کیک و این موارد نیز گزینه هایی است که برای استفاده، نیازمند تولید در حد نمونه و آزمایش به لحاظ میزان کیفیت محصول نهایی، عطر و طعم هستند.

طبیعی است که اگر بتوان از فروش میوه خشک پرتقال در صنایعی همچون موارد بالا شده استفاده نموده و آن را جایگزین اسانس ها و دیگر فرآورده های پرتقال نمود، می توان محصول سالم تری تولید کرده و به فروش رساند.

البته در این صورت باید بحث عدم استفاده از افزودنی و مواد نگهدارنده در تولید و فروش میوه خشک پرتقال نیز مورد توجه قرار گیرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − 14 =