فروش ویژه زعفران نرمه ارزان اصل

زعفران نرمه ارزان به عنوان یک محصول ویژه در این حوزه است که در صورت فروش انواع اصل و با کیفیت می تواند مورد استقبال تعداد زیادی از خریداران واقع شود.

در بسیاری از حوزه های  اقتصادی که در آن به ارائه ی محصول پرداخته می شود، برخی محصولات شرایط ویژه ای داشته و از نظر مشتریان، بیشتر مورد توجه واقع می شوند؛ این واقعیت در مورد زعفران نیز وجود دارد.

بنابراین از آن جایی که کیفیت بالا و یا قیمت پایین به عنوان دو مقوله ی مهم از نظر میزان استقبال یک محصول محسوب می شود، بنابراین در مورد زعفران نیز این گزینه ها مطرح است.

همان طور که می دانید زعفران در بازارهای داخلی و خارجی با قیمت بالایی خرید و فروش می شود.

اما با توجه به مصرف بالای زعفران، در صورتی که شرایط ویژه ای برای فروش این محصول ارائه گردد، قطعاً تأثیر زیادی در افزایش تعداد مشتریان خواهد داشت.

زعفران نرمه ارزان یک محصول ویژه در بازار

واضح است که زعفران نگین و سرگل دو رقم از زعفران های بسیار مرغوب و باکیفیت ایرانی هستند که قطعاً با قیمت بالایی نیز معامله می شوند.

از طرف دیگر ارقامی مانند پوشال و یا دسته نیز در بازار زعفران وجود دارد که قیمت پایین تری دارند.

اما آیا می توان تلفیقی از قیمت مناسب و کیفیت بالا را در بازار زعفران ارائه نمود؟

جالب است بدانید که یکی از انواع زعفران که مورد توجه بسیاری بوده و قیمت مناسبی نیز دارد، زعفران نرمه است.

زعفرانی که نه به دلیل افت کیفیت به لحاظ عطر، خاصیت و رنگ و طعم که گزینه هایی مطرح برای مصارفی مانند رستورانی، فرآوری و خانگی محسوب می شوند؛ که صرفاً به دلیل خرد شدن کلاله زعفران با قیمت کمتری عرضه می شوند.

در واقع زعفران نرمه ارزان قیمت، یک محصول ویژه در بازار زعفران محسوب می شود و بنابراین فروشندگان زعفران، برای مشتریانی که به دنبال ظاهر زیبای زعفران نمی باشند –  چرا که این محصول را برای بسته بندی یا صادرات سفارش نمی دهند- بلکه در پی استفاده از ویژگی های عطر و طعم و رنگ دهندگی آن هستند، می توانند این رقم را ارائه نمایند.

البته زعفران نرمه ارزان را می توان هم به صورت فله و هم به صورت بسته بندی شده ارائه نمود که در هر صورت، این نظر مشتری نهایی است که شرایط فروش را تعیین می کند.

ضمن آن که طبیعتاً ارائه ی محصولی اصل و باکیفیت، نقش زیادی در جلب نظر مشتری برای ادامه ی خرید خواهد داشت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − 12 =