یکی از پر سود ترین فعالیت های تجاری ارائه محصول ایده آل و انحصاری هم چون زرشک به بازار است که فروش و صادرات آن سود اقتصادی زیادی دارد.
در بازار ایران همیشه کار های نو و داشتن خلاقیت باعث می شود تا افرادی که در زمینه فروش یک محصول فعال هستند، بتوانند روز به روز محصولات جدید تری را به بازار های صادراتی معرفی نمایند.
با ورود زرشک به بازار صادراتی کمتر کسی فکر می کرد که این محصول بتواند نظر مشتریان خارجی را جلب کرده و در مدت کوتاهی تبدیل به یکی از برترین محصولات صادراتی گردد، اما این محصول با عملکردی بر عکس تفسیر کارشناسان به شدت در بازار های جهانی جا افتاد و تبدیل به محصولی ایده آل برای صادرات شد.
اکنون که شما این مقاله را مطالعه می کنید، زرشک به عنوان یکی از بهترین خشکبار صادراتی ایران بوده و با نگاه کردن به پیشینه قیمتی این محصول متوجه می شویم که افزایش نرخ چشم گیری را طی سه سال گذشته داشته است.
بازرگانی آرین با توجه به قابلیت های بسیار خوب این محصول، زرشک را یکی از بهترین کالا های صادراتی خود قرار داده و فروش کالا را در دستور کار قرار داده است.
فروش بهترین انواع زرشک صادراتی توسط مجموعه بازرگانی آرین صورت می گیرد.

زرشک اعلا

زرشک اعلا

فروش انواع زرشک مرغوب
انواع زرشک مرغوب ایران را می توان به دو دسته زرشک دانه اناری و زرشک پفکی تقسیم نمود که هر یک به تناسب کیفیت و فصل برداشت هر یک از مشتریان منحصر به فرد خود برخوردار هستند.
زرشک پفکی با دارا بودن ظاهر بسیار خوب اصلی ترین محصول صادراتی کشور بوده و از سوی دیگر زرشک دانه اناری به عنوان خوش قیمت ترین نوع زرشک خود را معرفی کرده است.
در صورتی که قصد صادرات زرشک را دارید می توانید از مشاوره های بازرگانی خشکبار آرین بهره مند شوید تا ضمن انتخاب محصولی ایده آل به شما دیگر انواع خشکبار مطلوب برای صادرات را نیز پیشنهاد دهیم.