قیمت فروش پسته آب خندان فندقی – اکبری

فروش پسته آب خندان در ارقام مختلفی هم چون اکبری – فندقی و احمد آقایی صورت گرفته و هر یک به تناسب نوع خود دارای قیمت های خاصی هستند.

ایران دارای ارقام مختلفی از پسته بوده که هر یک از این ارقام دارای دسته بندی خاص خود هستند و می توان این دسته بندی را به شکل زیر ارائه کرد:

  • پسته طبیعی خندان
  • پسته آب خندان
  • پسته دهن بست

پسته طبیعی خندان پسته ای است که به صورت طبیعی روی درخت خندان شده و باکیفیت ترین پسته ای است که می توان در بازار پیدا کرد، این پسته به دلیل این که کیفیت خوبی دارد و در انس های مختلف به بازار ارائه می شود از مشتریان خاص خود بهره می برد.

پسته آب خندان در واقع از پسته های دهن بست تولید می شود و موضوع اصلی مقاله حال حاضر ماست.

پس بیایید تا با هم به بررسی کامل انواع پسته آب خندان و مسائل پیرامونی این محصول بپردازیم.

فروش پسته آب خندان در انواع مختلف

ما به تعداد پسته های موجود در بازار انواع مختلفی از پسته آب خندان را داریم که به تفکیک هر پسته را برای شما توضیح می دهیم:

پسته اکبری آب خندان:

شاید از دید برخی تجار در بازار این پسته به عنوان یک پسته خوب برای بحث فروش باشد، اما اگر پسته اکبری خوب آب خندان شده باشد می تواند گزینه خوبی برای فروش باشد، اما اگر در تولید پسته اکبری آب خندان اندکی بی دقتی شده باشد، شما شاهد مغز آزاد بسیار زیادی در داخل بار خواهید بود.

از مهم ترین مزیت های پسته اکبری آب خندان می توان به این مساله اشاره کرد که پسته مذکور دارای انس های درشتی بوده و برای مشتریان صادراتی که به دنبال محصولات ارزان و درشت هستند مناسب است.

اما این پسته در کنار مزیت های خود معایبی هم دارد که از مهم ترین آن می توان به ترد بودن این پسته اشاره کرد، پسته اکبری آب خندان به سرعت در اثر ضربه شکسته شده و پوست و مغز از هم جدا می شوند.

راهکار چیست؟

راهکار این است که پسته را داخل کیسه نریزید و اگر قصد صادرات این نوع پسته را دارید، در بسته بندی های وکیوم شده کار صادرات را انجام دهید.

پسته فندقی آب خندان:

این نوع پسته از دید ما بهترین پسته برای صادرات است به دو دلیل:

  1. قیمت ارزان
  2. شناخته شده بودن در بازار جهانی

پسته فندقی آب خندان به دلیل این که پسته دهن بست فندقی ارزان ترین پسته در بازار ایران است، در نتیجه قیمت ارزانی داشته و از سویی در کنار این ارزانی محصولی شناخته شده در بازار جهانی است.

اگر قصد دارید تا محصولی را به مشتریان خود پیشنهاد دهید می توانید از پسته آب خندان فندقی استفاده کنید، اما دقت کنید این پسته در کنار مزیت هایی که دارد یک عیب هم دارد و آن این است که پسته مذکور بعضا رویت خوبی ندارد و باید حتما به صورت فرآوری شده در بازار ارائه شود.

پسته احمد آقایی آب خندان:

این پسته هم برای صادرات گزینه خوبی است در کنار بقیه پسته می توان از این نمونه استفاده کرد، در صادرات به روسیه قطعا شما خواهید دید که پسته احمد آقایی یکی از اصلی ترین گزینه های خواهد بود که روش ها درخواست خرید آن را برای شما می فرستند.

پسته مذکور کاملا سفید، خوش رویت و خوب است و برای صادرات گزینه بی نقصی است.

پسته کله قوچی آب خندان:

در نهایت برسیم به یکی دیگر از پسته های محبوب در اروپا!!

این پسته همانند فندقی در بازار صادراتی جزء کالا های محبوب به شما می آید اما سعی کنید اگر قصد صادرات پسته کله قوچی آب خندان را دارید، حتما از نمونه های خوش رویت این محصول بهره ببرید.

پس از بیان این که پسته آب خندان چه انواعی دارد، بهتر است تا در همین بخش به مزیت های این پسته برای خرید و صادرات نیز بپردازیم.

فروش پسته آب خندان در ایران معمولا توسط کسانی صورت می گیرد که در تولید آن متخصص هستند، پس احتمال این که محصول مربوطه به سموم آفلاتوکسین و… در حین تولید آلوده شده باشد، بسیار پایین است.

پس نتیجه می گیریم که این محصول برای صادرات به کشور های حساس به بحث آفلاتوکسین مناسب است.

از سویی دیگر همان طور که در بالا نیز گفته شد، فروش پسته آب خندان در ایران با قیمت ارزان تر از پسته های طبیعی خندان مرسوم در بازار صورت می گیرد که این مساله می تواند کمک زیادی برای فروش کالای مذکور به کشور های قیمت محور داشته باشد.

قیمت فروش پسته آب خندان

اگر دقت کرده باشید گفتیم که پسته آب خندان دارای قیمت های ارزان تری از پسته های طبیعی بوده و قطعا دلیل آن به واسطه کیفیت پایین تر و تولید این محصول از پسته دهن بست می باشد.

یکی دیگر از مهم ترین پارامتر های موثر بر قیمت فروش پسته آب خندان گرم مغز محصول است.

گرم مغز به این معنی است که پسته ای که ما برای صادرات استفاده می کنیم، از 100 گرم چند گرم مغز دارد.

مثلا اگر پسته مد نظر ما از 100 گرم 46 گرم مغز بدهد، یک پسته متوسط در بازار پسته های آب خندان است و جالب است بدانید که نرم این اعداد و ارقام چیزی در حدود 50 گرم می باشد.

در نهایت اگر قصد دارید تا در زمینه تجارت این محصول قدم بگذارید، از شما دعوت می کنیم تا حتما لیست محصولات آرین را دریافت نموده و از کالا های ما بهره مند گردید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه − سه =