فروش پسته آجیلی اکبری دستچین درشت جهت شب عید

فروش پسته آجیلی ارقام مختلف به خصوص اکبری و کله قوچی دستچین درشت برای شب عید رونق خوبی داشته و مشتریان زیادی دارد، از این رو فروشندگان سعی می کنند تا زمینه را برای تامین این محصولات فراهم کنند.

با فرا رسیدن ایام نوروز بسیاری از مردم به فکر تهیه پسته شب عید هستند، اما چه پسته ای یا چه کیفیتی؟

قاعدتا پسته آجیلی انواع مختلفی داشته و جوامع شهری مختلف با توان اقتصادی متفاوت سعی می کنند تا بر اساس نیاز خود اقدام به خرید محصول نمایند.

پسته اکبری دستچین نیز یکی از مهم ترین محصولاتی است که در بازار خرید و فروش می شود.

اگر در زمینه پسته فعال باشید، می دانید که به دلایل مختلف پسته های ارقام اکبری و کله قوچی به شدت ریز شده اند و پیدا کردن نمونه درشت کار بسیار سختی است.

از مهم ترین دلایلی که پسته های اکبری ریز شده اند می توان به:

  • خشک سالی و کم آبی
  • آفت زدگی شدید

اشاره نمود.

بازرگانی آرین با توجه به نیاز بازار به پسته محصولات آجیلی درشت، توانسته است با کشاورزان مختلف ارتباط بر قرار کرده و محصولات آنان را خریداری کند.

خوشبختانه ما در زمینه تامین پسته درشت اکبری و کله قوچی مشکلی نداریم و آماده ایم تا بهترین ها را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم.

نحوه فروش پسته آجیلی درشت

با توجه تماس های مکرر مشتریان مبنی بر درخواست خرید پسته آجیلی ما شرایط فروش این محصول را بیان می کنیم.

فروش پسته آجیلی درشت به خصوص اکبری و کله قوچی به صورت کاملا نقد صورت گرفته و امکان ارائه محصول به صورت ضمانتی وجود ندارد.

به دلیل پر فروش بودن این مدل پسته ها در صورتی که مشتری نیاز به نمونه برای تصمیم گیری داشته باشد، نمونه برای وی ارسال خواهد شد، اما بعید است که تا زمان رسیدن نمونه به وی باری برای عرضه وجود داشته باشد.

در این حالت پیشنهاد می کنیم اگر به عنوان مثال قصد خرید یک تن پسته را دارید، خرید خود را در پارت های 100 کیلو گرمی انجام دهید.

این کار دو مزیت دارد:

  1. پرداخت وجه راحت تر انجام می گیرد.
  2. می توانید با دریافت 100 کیلو گرم ارزیابی بهتری از بار داشته باشید.

ارسال پسته از طریق باربری به کلیه شهر های کشور صورت می گیرد، هزینه ارسال به صورت روزانه تعیین شده ولیکن سعی می کنیم تا بهترین نرخ را به شما اعلام نماییم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × چهار =