پسته آجیلی رفسنجان

فروش پسته آجیلی رفسنجان فندقی – احمد آقایی

پسته آجیلی رفسنجان در ارقام احمد آقایی و فندقی شاید به عنوان شناخته شده ترین و پر فروش ترین محصولی باشد که فروشندگان خشکبار می شناسند.

همه ما پسته را به عنوان یک محصول همگانی می شناسیم که ی بایست تمام اقشار جامعه بتوانند از آن استفاده کنند، اما متاسفانه در چند ساله اخیر به دلیل افزایش قیمت های این محصول بسیاری از مردم از خرید انواع پسته و بسیاری از خشکبار منع شده و نمی توانند پسته را خریداری کنند.

اما ما همیشه در بازار پسته پیشنهاد هایی را برای مشتریان خود داریم که حتی المکان مشتریان کم بضاعت تر بتواند پسته را خریداری کنند.

در این میان پسته آجیلی رفسنجان در ارقام احمد آقایی و فندقی گزینه های ما برای فروش هستند.

انواع پسته آجیلی رفسنجان

پسته آجیلی رفسنجان در نوع فندقی:

این پسته به واسطه دارا بودن قیمت مناسب تر به نسبت بقیه ارقام پسته از طرفداران بیشتری برخوردار است و حتی نمونه های آبخندان این محصول به عنوان یک پسته صادراتی به کشور های خریدار پسته ارزان قیمت نیز صادر می شود.

پسته آجیلی رفسنجان در نوع احمد آقایی:

بازرگانی خشکبار آرین، پسته احمد آقایی را به عنوان یک محصول محبوب می شناسد و بر این باور است که پسته احمد آقایی می تواند پاسخ گوی نیاز طیف های مختلفی از مردم باشد.

پسته احمد آقایی انس ریز و آبخندان برای اقشار کم درآمد تر و پسته احمد آقایی درشت برای لوکس فروش ها کاربرد دارد.

در هر حال ما برای هر نوع نیازی پسته خاصی داریم و شما می توانید جهت خرید محصول مورد نظر خود با بازرگانی خشکبار آرین در ارتباط باشید.

ما توان آن را داریم که ضمن تامین پسته های مذکور بقیه اقلام پسته از جمله کله قوچی، اکبری و… را در بالاترین کیفیت و با درصد توچین بالا جهت مصارف آجیلی به شما ارائه کنیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − 17 =