فروش پسته ارگانیک زرندیه ویژه صادرات

فروش پسته ارگانیک زرندیه به عنوان یک محصول خاص در این حوزه شرایط ویژه ای برای صادرات و تجارت در بازار جهانی فراهم نموده است.

همواره و در هر حوزه ای وجود رقبا و میزان فعالیت و قدرت عملکرد آن ها می تواند میزان مانور یک فعال اقتصادی را با چالش مواجه کند.

به عنوان مثال در حوزه پسته به عنوان محصولی که تا چندین سال پیش ایران را در جایگاه نخست تولید و صادرات این محصول قرار داده بود، فعالیت برنامه ریزی شده و بسیار قوی آمریکا باعث شد تا صادرات پسته از ایران محدود تر شود.

بنابراین لازم است تغییراتی در تولید این محصول داده شود تا بتوان همچنان در سطح بازارهای جهانی وضعیت خود را حفظ کرد.

فروش پسته ارگانیک بارانی مناسب تجارت جهانی

در چنین موقعیتی تولید و فروش پسته ارگانیک یکی از بهترین گزینه هایی است که با تلاش برخی از تولید کنندگان خوش فکر کشور، یک موقعیت ویژه ی صادراتی برای پسته ایرانی فراهم نموده است.

در واقع عملکرد سنتی تولید و فروش پسته ایرانی با وجود خشکسالی های پی در پی، عملاً میزان تولید و کیفیت را با تهدید مواجه کرده است و بنابراین علی رغم این که همچنان طعم پسته های ایرانی خواهان بسیاری در جهان دارد، اما مسئله ی قیمت بالای پسته های ایرانی در مقایسه با رقم آمریکایی گزینه ای است که تجارت جهانی پسته ایرانی راسخت تر نموده است.

بنابراین در کنار نیاز مبرم به تصحیح زیر ساخت های تولید و فروش پسته ایرانی، بایستی به مواردی مانند تولید و فروش پسته ارگانیک همت گماشت.

پسته ارگانیک در حال حاضر علاوه بر استان کرمان به عنوان قطب تولید پسته در کشور، به صورت خاص در مزارع آقای بارانی کشت و تولید می شود و خوشبختانه به دلیل کیفیت و سلامت قابل توجه محصول، مشتریان قابل توجهی نیز دارد.

یکی از مهم ترین نکات در خرید و فروش پسته ارگانیک بارانی زرندیه، بحث داشتن گواهی ارگانیک از موسسه bcs  آلمان است که زمینه ی بسیار خوبی برای صادرات بدون دغدغه و اطمینان بخش پسته ارگانیک ایرانی فراهم نموده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − دوازده =