فروش پسته اکبری دهن بست ممتاز

پسته اکبری دهن بست ممتاز به عنوان یکی از عالی ترین و سالم ترین ارقام پسته، گزینه ای مناسب برای خرید و فروش در بازار محسوب می شود.

همان طور که می دانید، انواع پسته ایرانی با دارا بودن طعم و کیفیتی عالی، طرفداران زیادی داشته و بنابراین به برای مصارف مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد.

یکی از ابتدایی ترین و رایج ترین مصارف آن، برای استفاده های آجیلی است.

اما برای این مورد انواع مختلفی از پسته های ایرانی وجود دارد که به کیفیت های مختلفی تقسیم بندی می شوند.

بهترین پسته برای مصارفی آجیلی لوکس، پسته اکبری است که ارقام خندان، درشت و دست چین آن، شکلی خاص و ویژه به آجیل داده و بنابراین برای مشتریان کیفیت محور جزء اولویت های انتخابی می باشد.

قیمت پسته اکبری دهن بست

اما پسته اکبری مانند سایر ارقام پسته به انواع خندان و آجیلی منحصر نشده و ارقام دهن بست آن نیز وجود دارد.

یکی از مزیت های پسته اکبری دهن بست، سالم بودن آن به لحاظ آفلاتوکسین پسته است؛ مسئله ای که پسته های خندان را تهدید کرده و به ویژه برای مصارف صادراتی معاملات را با چالش روبرو می کند.

ضمن آن که پسته اکبری دهن بست علاوه بر سلامت محصول و با داشتن کیفیت و درشتی، قیمت پایین تری در مقایسه با ارقام خندان داشته و بنابراین برای مواردی چون مغز گیری مناسب است.

توجه داشته باشید که درشت بودن مغز پسته اکبری دهن بست، یک مزیت محسوب می شود و رویت مناسبی خواهد داشت.

کاملاً مشخص است که در صورت استفاده از این رقم در بسته بندی های لوکس آجیلی و در کنار مغز دانه های ممتاز دیگری چون بادام، گردو، فندق و خشکبار ایرانی، می توان یک مخلوط ویژه صادراتی را به فروش رساند.

طبیعتاً هر چه بسته بندی جذاب و شکیل تری انتخاب شود، بر میزان جذابیت افزوده شده و مشتری تمایل بیشتری برای خرید نشان خواهد داد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × یک =