پسته بسته بندی شده که جهت صادرات مورد استفاده است، توسط کدام تولیدکنندگان به فروش رسیده و بهترین انواع آن برای این مهم کدامند؟

یکی از سودآورترین فعالیت هایی که در حوزه خشکبار صورت می‌گیرد، بسته بندی این دست محصولات بوده که ارزآوری فوق العاده را برای کشور دارد.

به عنوان مثال هر کیلو پسته فندقی به صورت متوسط در دی ماه سال ۹۶ با قیمت حدودی ۳۳ هزار تومان به فروش می رسید، که با احتساب هزینه های حمل و آزمایشگاه قیمت تمام شده آن در کشورهای هدف تقریباً چیزی در حدود ۳۴ تا ۳۵ هزار تومان می باشد، این در حالی است که پسته بسته بندی شده ۲۰۰ گرمی با قیمت نزدیک به ۲۰ هزار تومان به فروش می رسید، این بدان معنی است که در هر یک کیلو، چیزی در حدود ۱۰۰ هزار تومان سود برای شرکت بسته بندی حاصل می شد، اگر هزینه های بسته بندی و کارگر را نیز از آنکه کنیم باز هم سود بسیار بالایی نصیب شرکت بسته بندی خواهد شد، قاعدتا این سود به بخش های پایین دست و در نهایت تولید کنندگان خواهد رسید که به رونق تولید در کشورمان کمک زیادی خواهد کرد.

پسته بسته بندی شده

پسته بسته بندی

صادرات پسته بسته بندی شده

بسیاری از کشورهای دنیا به واسطه این که دارای صنعت بسته ‌بندی نیستند، در نتیجه کالای مورد نظر خود را از کشورهایی که در این زمینه فعالیت کنند تهیه می نمایند، در نتیجه می توان برای فروش پسته بسته بندی کشور خودمان در مرحله اول این کشورها را هدف قرار دهیم.

فروش پسته بسته بندی شده جهت صادرات به خارج کشور در بسته بندی های مختلف صورت گرفته که هر یک از این بسته بندی ها به تناسب کشوری که قرار است، محصول به آن صادر شود متفاوت است.

بسته بندی های قوطی جهت صادرات به کشورهای عربی و بسته بندی های شفاف نیز برای صادرات به برخی از کشورهای اروپایی گزینه‌ های مناسبی هستند.

در صورتی که قصد خرید یا صادرات بسته بسته بندی شده را دارید توصیه می‌کنیم با بخش فروش و مشاوره بازرگانی ما در ارتباط باشید.