فروش پسته بسته بندی

نمایندگی فروش پسته بسته بندی فندقی تفت اروپایی

فروش پسته بسته بندی فندقی تفت اروپایی در بازارهای صادراتی می تواند با نمایندگی فروش مستقیم این محصول بازارهای بهتری را برای این محصول همراه داشته باشد.

رونق و صادرات بهتر را می توانیم در انواع خشکبار با شرکت در نمایشگاه ها و همایش های مختلف صنایع غذایی ایجاد نماییم و عدم شناخت و یا شناخت و آگاهی درست از محصولات حوزه خشکبار بخصوص پسته روی فروش بهتر یا عدم فروش آن تأثیرگذار می باشد.

در موارد بسیاری اعطای نمایندگی محصولاتی مانند فروش پسته بسته بندی فندقی، پسته اکبری، احمدآقایی و کله قوچی می تواند باعث شود که نمایندگی ها بتوانند بازارهای بهتری را در این محصول به همراه آورند و معرفی خوبی را از پسته صادراتی ایران در نمونه های مختلف داشته باشند.

در مقوله بسته بندی نیز باید به این مسأله توجه داشته باشید که می خواهید محصول را به چه صورت و با چه فرآوری وارد بازار جهانی آن نمائید.

در برخی کشورها محصولات حوزه خشکبار بخصوص پسته به صورت محصول طبیعی بسته بندی و ارائه می گردد و برخی از کشورها از پسته های لوکس و یا فرآوری های خاص استقبال می نمایند.

در پسته خام و در فرآوری پسته بخصوص برای پسته های لوکس و با فرآوری های زیاد می توانید نمونه تفت اروپایی ما را تجربه نمائید که طعمی بی نظیر برای بازارهای اروپایی می باشد و متناسب با ذائقه این کشورها بوده و تجربه خوبی را در صادرات این فرآوری به کشورهای مختلف داریم.

فروش پسته بسته بندی فندقی

پسته فندقی در بین نمونه های مختلف از پسته ایران می تواند به صورت بسته بندی شده از بازار مطلوبی در کشورهای مختلف بهره مند گردد.

این پسته از نظر ظاهر، بسیار مطلوب بازار اروپایی بوده و قیمت مناسب آن در کنار کیفیت مطلوبی که برای این بازارها دارد می تواند در بسته بندی درست نیز از صادرات خوبی برخوردار باشد.

فروش پسته بسته بندی فندقی به صورت خام و یا تفت مناسب برای بازارهای مختلف می تواند این محصول را به یک خشکبار ارزآور تبدیل نماید و جایگاه مناسبی که در صادرات پسته فله ای داریم را باید با کار و تلاش بیشتر به سوی صادرات پسته بسته بندی شده با اعطای نمایندگی های فروش، بازاریابی و تبلیغات درست بدست آوریم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × چهار =