فروش پسته فندقی خندان – دهن بست – مکانیکی

فروش پسته فندقی درجه یک کرمان به شکل های مخلتفی جهت صادرات انجام می شود و نمونه های خندان طبیعی – دهن بست و مکانیکی یا آب خندان بیشترین طرفدار را در بین اقلام این محصول دارد.

فندقی یکی از پر طرفدار ترین واریته های پسته ایران بوده که بیشترین مصرف آن برای صادرات به خارج کشور است.

مشتریان پسته فندقی چه کشور هایی هستند؟

همان طور که در مقاله صادرات پسته به چین گفته شد، یکی از اصلی ترین خریدار های پسته صادراتی فندقی کشور چین بوده اما در نگاهی کلی تر پسته فندقی محصولی است که در تمامی کشور های دنیا قابلیت فروش دارد.

اما سطح کیفی محصولات صادراتی متفاوت است.

به عنوان مثال کشور ژاپن، سعی می کند تا پسته فندقی طبیعی خندان درجه یک را خریداری کند، از سویی روسیه به دنبال محصولات ارزان قیمت است.

قیمت پسته فندقی طبیعی خندان از همه انواع گران تر بوده و نمونه دهن بست و آب خندان یا مکانیکی دارای قیمت های تعدیل شده ای هستند.

جالب است بدانید که کرمان، خراسان و یزد بهترین انواع پسته فندقی را تولید می کنند و در صورتی که قصد خرید پسته فندقی را دارید، سعی نمایید تا به یکی از استان های مذکور مراجعه نمایید.

فروش پسته فندقی درجه یک

بازرگانی آرین بر اساس شناسایی بازار های هدف مختلف، اقدام به فروش پسته فندقی درجه یک می نماید.

فروش پسته فندقی در بازرگانی ما بر اساس مطالعاتی مختلفی صورت می گیرد تا بتوانیم بهترین نوع محصولات را با بالاترین سطح کیفی در اختیار مشتریانمان قرار دهیم.

فروش پسته فندقی در کیفیت های خندان طبیعی، دهن بست و مکانیکی صورت گرفته و هر یک از محصولات به تناسب برای بازار هدف خاصی ارسال می گردد.

در صورتی که مشتریان به دنبال محصولات ارزان قیمت باشند، قاعدتا نمونه های ارزان دهن بست و مکانیکی صادر خواهد شد، اما اگر مشتریان کیفیت محور باشند، پسته طبیعی خندان به آن ها ارائه می گردد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − چهار =