فروش پسته فندقی مرغوب دهن بست صادراتی

پسته فندقی مرغوب که برای فروش صادراتی و داخلی مورد استفاده قرار می گیرد، چه تفاوت هایی با هم دارند؟ قیمت این دو کالا چقدر تفاوت دارد؟

همواره یکی از مهم ترین بحث هایی که در هنگام صادرات مطرح است این بوده که چه نوع محصولی و با چه کیفیتی را برای امر صادرات انتخاب کنیم.

پسته فندقی یکی از اصلی ترین پیشنهاد های بازرگانی خشکبار آرین برای تمامی مشتریان بوده و بهتر است اندکی در مورد این محصول بحث کنیم.

همان طور که می دانید یکی از ارزان ترین پسته های صادراتی ایران فندقی است و نمونه های مختلفی از آن را می توان برای صادرات استفاده کرد.

این محصول از نمونه های استاندارد برای صادرات به اروپا تا نمونه های ضعیف برای کشور های قیمت محور را پوشش داده و تبدیل به محصولی ایده آل برای صادرات شده است.

در حال حاضر صادرات پسته فندقی به بسیاری از کشور های دنیا در حال انجام است و بر اساس نظر مشتریان پسته ایران، این محصول یکی از بهترین محصولات ایرانی در چند ساله اخیر است.

جالب است بدانید که ضمن صادرات پسته خندان فندقی ما در زمینه پسته دهن بست فندقی هم فعالیت هایی را انجام داده ایم که بهتر است بدانید بازار پسته دهن بست همانند پسته خندان بسیار پر رونق بوده و مشتریان خاص خود را دارد.

این پسته به دلیل قیمت مناسب تر به نسبت پسته خندان و هم چنین ریسک آفلاتوکسین پایین یکی از گزینه های جذاب برای صادرات به خارج کشور است.

فروش پسته فندقی مرغوب آجیلی

طبعا هر پسته ای که برای صادرات استفاده شود، ضمن دارا بودن نمونه های صادراتی، دارای نمونه های آجیلی می باشد.

پسته آجیلی به دلیل کیفیت بالاتر نسبت به پسته های صادراتی اندکی گران هستند، اما این نکته قابل ذکر است که پسته صادراتی در برخی موارد به نسبت آجیلی نیز گران تر تمام می شود و دلیل آن کیفیت بسیار بالاست.

این حالت زمانی است که پسته صادراتی می بایست استاندارد های مختلفی را پاس کند.

برای خرید و فروش انواع پسته فندقی مرغوب به صورت عمده با ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × سه =