فروش پسته کله قوچی مکانیکی مرغوب رفسنجان

پسته کله قوچی مکانیکی مرغوب رفسنجان را می توان به عنوان یک گزینه خوب برای فروش در بازار جهانی پسته دانست، اما ما عرضه کالای مذکور را در بازار آجیلی به هیچ وجه توصیه نمی کنیم.

پسته مکانیکی چیست؟

هنگامی که کارخانه جات عرضه کننده پسته اقدام به خندان نمودن مکانیکی پسته های دهن بست می کنند، پسته های به عمل آمده را پسته مکانیکی یا پسته آب خندان می نامند.

این پسته ها قطعا به لحاظ کیفی همانند پسته های مرغوب طبیعی خندان نبوده و به دلیل گذراندن یک پروسه آبی نیز طعم متفاوتی را با پسته های خندان درختی خواهند داشت.

پسته مکانیکی تولید شده در کشورمان برای صادرات به خارج کشور مناسب بوده و ما ارائه این پسته را برای بازار آجیلی داخل کشور به هیچ وجه توصیه نمی کنیم.

نکته: برخی از آجیل فروشان با مخلوط نمودن پسته های مکانیکی و طبیعی به منظور شکستن قیمت های این محصول، عملا اقدام به تقلب در عرضه کالا می کنند.

شاید از خود بپرسید اگر پسته مکانیک خندان برای بازار داخلی مناسب نیست، چرا ما آن را برای صادرات توصیه می کنیم؟

پاسخ واضح است، برخی از بازار های فروش پسته ایران، متاسفانه قیمت محور بوده و کیفیت کالا برایشان هم نیست، در نتیجه صادرکنندگان ناچار هستند تا با ارائه پسته ارزان قیمت بازار فروش خود را حفظ کنند.

پسته کله قوچی مکانیکی رفسنجان

در بین تولیدکنندگان پسته مکانیک خندان، رفسنجان به عنوان یکی از بهترین عرضه کنندگان این محصول در کشور می باشد.

کار خندان نمودن مکانیکی پسته حرفه ای است که اگر چه بسیاری از مناطق کشور آن را انجام می دهند، اما تعداد اندکی توانسته اند همانند تولیدکنندگان رفسنجانی محصولاتی مرغوب را در بازار ارائه کنند.

پسته کله قوچی مکانیکی پیشنهاد بازرگانی آرین برای صادرات بوده و اگر می خواهید دلیل این موضوع را به صورت کامل بدانید، توصیه می کنیم که با بخش فروش ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − سه =