قیمت امروز زعفران نگین – سرگل بازار مشهد

قیمت امروز زعفران در ارقام مختلف سرگل – نگین و پوشال در بازار مشهد و توسط تجاری که بیشترین حجم خرید و فروش این محصول را دارند، تعیین می شود.

بر کسی پوشیده نیست که شهر مشهد به عنوان مرکز تجارت انواع زعفران بوده و بیشترین فعالیت خریداران و فروشندگان زعفران در این شهر متمرکز است.

کلیه کشاورزانی که در زمینه تولید و تجارت انواع زعفران فعالند، زعفران خود را برای فروش به شهر مشهد آورده و سعی می کنند تا محصول خود را به تجاری که در این شهر خرید و فروش زعفران دارند، بفروشند.

یکی از اساسی ترین بحث های بین خریدار و فروشنده در مغازه ها، شرکت ها و به صورت کلی دفاتر خرید و فروش زعفران، قیمت روز زعفران و قیمت جهانی این محصول است.

به عقیده ما قیمت روز زعفران در بازار کشور ما توسط دولت تنظیم نشده و این قیمت ها معمولا توسط برخی شرکت های صادرکننده بزرگ، تجار بزرگ و بر اساس منافع آنان تعیین می شود.

این شرکت با بررسی قیمت های جهانی و میزان توان فروش خود در بازار های بین المللی با در نظر گرفتن بیشترین میزان حاشیه سود برای خود، هر روزه قیمت هایی را در بازار اعلام می کنند.

اما این تمام ماجرا نیست!

برخی اوقات کشاورزان با کنترل عرضه زعفران در بازار سعی می کنند که قیمت این محصول را افزایش دهند، که گاهی در این امر موفق بوده اند.

قیمت امروز زعفران در مشهد

قطعا بیان قیمت امروز مشهد به دلیل تغییران شدید قیمتی که هر روزه گریبان گیر بازار است، در این مقاله امکان پذیر نیست، اما شما می توانید برای کشف قیمت ها با بخش فروش ما در ارتباط باشید.

نکته مهم این است که ما اگر تمامی موارد بالا را در نظر بگیریم، باز هم برخی موارد در مشهد بر قیمت محصول موثر هستند.

آن مورد چیست؟

بله درست حدس زدید، نوع زعفران!

نوع زعفران عامل دیگری در تعیین قیمت زعفران بوده و همان طور که می دانید گران قیمت ترین زعفران، رقم نگین بوده و در درجه بعدی سرگل، پوشال و دسته قرار می گیرند.

با ما به روز باشید ….

از مرجع تخصصی زعفران آرین نیز دیدن نمایید: www.ariansafrron.ir

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج − 3 =