قیمت انواع زعفران مرغوب صادراتی سرگل

زعفران مرغوب صادراتی که با نام سرگل یا all red safrron به خارج کشور صادر می شود، دارای چه قیمتی است؟ آیا انواع خاصی از این کالا برای صادرات مورد نظر است؟

همواره زعفران به عنوان یکی از بهترین محصولات صادراتی ایران به خارج کشور بوده، ولی در این فعالیت تجاری اولین و مهم ترین بحث هر مذاکره قیمت انواع زعفران برای انجام این مهم می باشد.

کشور های مختلف، تمایل به خرید انواع زعفران متفاوتی دارند و همان طور که می دانید مشتریان سعی می کنند تا طیف های متنوعی از زعفران را خریداری کنند.

اما بر اساس بررسی هایی که ما در زمینه تجارت انواع زعفران انجام داده ایم، زعفران سرگل یکی از مهم ترین اقلامی است که در لیست محصولات همه مشتریان وجود دارد.

چرا زعفران سرگل؟

در مقالات بسیاری از سایت آرین ما به مزیت های زعفران سرگل پرداخته ایم، اما در این مقاله هم قصد داریم تا مشخصات دیگری از این محصول منحصر به فرد را برای تجارت بیان کنیم.

زعفران سرگل در مرحله اول دارای قیمت مناسب به نسبت کیفیت بوده و محصولی ایده آل برای امور صادراتی است.

از سویی دیگر زعفران سرگل توسط بسیاری از برند ها برای بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرد و این امر باعث رونق بیشتر بازار تجاری این کالا گشته است.

زعفران مرغوب صادراتی بسته بندی یا فله؟

همان طور که گفته شد، زعفران مرغوب صادراتی ایران دارای تنوع بسیار خوبی است که مشتریان می تواند به تناسب نوع نیاز خود اقدام به خرید آن نمایند، در این بین انتخاب نحوه عرضه محصول به صورت بسته بندی شده و فله خود بحثی است که باید دقیقا مورد بررسی قرار گیرد.

در صورتی که بتوانید برای زعفران مرغوب صادراتی بسته بندی در بازار صادراتی قیمت خوبی را ارائه کنید، قطعا فروش آن مقرون به صرفه تر خواهد بود، در غیر این صورت فروش زعفران فله هم می توان برای شما سود آور باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 − 9 =