قیمت انواع زعفران نگین سرگل اصل قائنات

انواع زعفران نگین سرگل اصل قائنات در مقایسه با ارقام پوشال با قیمت بالاتری ارائه می شود اما به صورت کلی همواره خرید از تأمین کنندگان اصلی، شرایط بهتری برای معامله و سفارش ایجاد می کند.

قائنات را به عنوان مرکز اصلی تولید زعفران در کشور می شناسد و نام زعفران اصل قائنات شناخته شده است.

اما انواع زعفران اعم از نگین، پوشال، سرگل و دسته در این منطقه تولید و برداشت می شود که طبیعتاً هر کدام با در نظر گرفتن میزان کیفیت با قیمت های متفاوتی دارند.

فروش انواع زعفران اصل قائنات

اما انواع زعفران را در بازار می توان تهیه نمود و با توجه به این که قدرت خرید تمامی مشتریان یکسان نمی باشد، بنابراین انواع زعفران نگین، سرگل و دیگر موارد را می توان برای توزیع در فروشگاه هایی مانند فروشگاه های آجیل و خشکبار ارائه نمود.

در این میان قیمت زعفران نگین و به دنبال آن زعفران سرگل قائنات، بالاتر است و بیشتر برای مشتریانی که در پی بهترین کیفیت از زعفران هستند محصولی عالی می باشد؛ به ویژه اگر قصد خریدار زعفران، صادرات باشد، این دو زعفران و به ویژه رقم سرگل از میان انواع زعفران، بهترین انتخاب خواهد بود.

اما حتی برای کاهش قیمت زعفران نگین و سرگل اصل قائنات نیز می توان از روش هایی مانند خرید از شرکت بازرگانی و یا کشاورز استفاده کرد.

در این میان البته خرید مستقیم از کشاورز به دلیل نیاز به تهیه ی حجم بالا از زعفران برای صادرات، ممکن است مقرون به صرفه نباشد، اما خرید از تاجران و شرکت های بازرگانی که به طور مستقیم، از زعفران کاران خرید کرده و مراحل بعدی آماده سازی را خود انجام می دهند، می تواند انتخاب مناسبی باشد و در این مسیر بی شک استفاده از سایت های فروش اینترنتی زعفران گامی مهم و البته پرکاربرد خواهد بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × چهار =