قیمت انواع پسته اکبری خندان صادراتی رفسنجان

پسته اکبری خندان یکی از بهترین محصولات رفسنجان بوده که برای صادرات به خارج کشور به صورت عمده استفاده می شود، از این رو قیمت انواع صادراتی آن برای صادرکنندگان اهمیت زیادی دارد.

رفسنجان به عنوان یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان پسته در دنیا بوده و توانسته است حجم زیادی از این محصول را به صورت عمده تولید نماید.

پسته اکبری یکی از محبوب ترین انواع پسته در رفسنجان است و صادرات آن به صورت مستقیم از این شهر به خارج کشور صورت می گیرد.

و اما چرا صادرات پسته رفسنجان؟

صادرات پسته از رفسنجان دو مزیت دارد، اول این که کشاورزان این خطه در کشاورز بسیار حرفه ای هستند و مزیت بعدی این که آزمایشگاه های حاضر در رفسنجان دارای ابزار هستند که مورد تایید اتحادیه اروپا است.

مهم ترین پارامتری که بسیاری از صادرکنندگان برای بحث های صادراتی خود بدان اهمیت می دهند، قیمت پسته برای امور صادراتی است.

قیمت پسته اکبری خندان

پسته اکبری خندان دو دسته قیمت دارد، قیمت پسته های معمولی و قیمت پسته هایی که دارای کیفیت بالایی هستند.

پسته معمولی را ما به دو دسته تقسیم می کنیم:

  1. پسته معمولی درجه یک
  2. پسته معمولی درجه دو

پسته های درجه یک در واقع همان محصولاتی هستند که به صورت روتین از روی درخت پسته برداشت شده و محصولات درجه دو را پسته آب خندان می نمامیم.

پسته های آب خندان به دلیل کیفیت بسیار پایین تنها برای صادرات به کشور های قیمت محور مناسب بوده و چندان نمی توان روی صادرات آن حساب باز کرد.

پسته های دارای کیفیت بالا کدامند؟

پسته اکبری دستچین دارای بالاترین کیفیت بین تمامی محصولات تولیدی بوده و بازرگانی آرین به عنوان بهترین تامین کننده آن فعالیت می کند.

شما اگر قصد دارید تا پسته اکبری خندان را خریداری کنید، توصیه می کنیم قبل از ر چیز با مجموعه بازرگانی ما در تماس باشید تا بهترین پیشنهادات ممکن را به شما عرضه کنیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده + 11 =