قیمت بهترین زرشک پفکی – دانه اناری بیرجند

قیمت بهترین زرشک اعلا در ارقام پفکی و دانه اناری چه زمانی تعیین می شود؟ آیا مرکز نرخ گذاری این محصول در ایران، بیرجند است؟

زرشک همواره به عنوان محصولی شناخته شده که می توان از آن برای صادرات به بسیاری از کشور های دنیا استفاده نمود و آن را به عنوان یک کالای خاص و انحصاری در اختیار مشتریان قرار داد.

قبل از انجام هر فعالیت اقتصادی نیاز است بدانید که زرشک در بخش صادرات سود بالایی ندارد و سود تجارت زرشک آن جایی است که شما بتوانید با ارائه بهترین قیمت به مشتری خود، اعتماد او را برای فروش دیگر محصولات جلب کنید.

به عنوان مثال یکی از مشتریان ما هنگامی که تصمیم گرفت در بازار امریکا تجارت زرشک را آغاز کند به این توصیه ما عمل کرد و با فروش زرشک به قیمت پایین و حتی در حد قیمت خرید خود توانست اعتماد مشتریان را جلب نموده و صادرات محصولات دیگری از جمله خرما، زعفران و بسیاری دیگر از محصولات ایرانی را به آن کشور آغاز کرد و سود های بسیار بالایی را از محل این کار برای خود کسب نمود.

پس اگر قصد دارید تا زرشک را به دیگر کشور ها صادر کنید، قطعا باید قیمت بهترین زرشک را در بازار کشف نموده و با توجه به آن تجارت خوب خود را آغاز نمایید.

ما در این مقاله می خواهیم به صورت کامل به پارامتر های موثر بر قیمت بهترین زرشک در بازار بیرجند بپردازیم تا شما بدانید که با چه محصولی و با چه مسائلی در بازار زرشک درگیر هستید تا بهترین قیمت را برای کالا دریافت نمایید.

پارامتر ها به شرح زیر هستند:

نوع زرشک:

بر کسی پوشیده نیست که نوع زرشک به عنوان اولین و مهم ترین پارامتر موثر بر نرخ محصول بوده و اگر شما قصد داشته باشید تا تجارتی بی نقص داشته باشید، باید با شناخت دقیق دسته بندی زرشک بتوانید بهترین نوع آن را انتخاب کنید.

ما دسته بندی زرشک را در مقاله انواع زرشک صادراتی برای شما بیان کرده ایم و در این بخش بهتر است تا به قیمت محصول بپردازیم.

ما به صورت کلی دو نوع زرشک در بازار داریم:

  • زرشک پفکی
  • زرشک دانه اناری

هر یک از انواع ذکر شده دارای کیفیت خاص خود بوده و قطعا قیمت های مربوط به خود را دارند.

زرشک پفکی به عنوان لوکس ترین نوع زرشک در بازار به عنوان گران قیمت ترین زرشک بوده و زرشک دانه اناری نیز قیمت پایین تری را داراست.

زرشک پفکی خود به چندین زیر دسته تقسیم می شود و این حق انتخاب را به مشتری می دهد تا از بین چندین محصول یک محصول خاص را برای کار های تجاری خود برگزیند.

و اما زرشک دانه اناری که توانسته است در بازار خشکبار میان رده یکه تازی کند…..

بله! درست است ما در بازار خشکبار همانند بازار دیگر محصولات بازار محصولات لوکس و میان رده داریم تا مشتریانی که توان اقتصادی کمتری دارند بتوانند محصولات مورد نیاز خود را تهیه نمایند و زرشک دانه اناری هم در این بخش توانسته است خود را به عنوان محصولی ایده آل با قیمتی خوب معرفی کند.

قیمت بهترین زرشک دانه اناری دسته بندی های خاصی همانند زرشک پفکی داشته که در صورت تمایل شما می توانیم آن را در اختیارتان قرار دهیم.

نوع بسته بندی:

قیمت بهترین زرشک بسته بندی شده به نسبت زرشک فله ای قطعا بالاتر بوده و اگر شما بخواهید زرشک را با سود بالاتری در خارج کشور یا بازار داخلی بفروشید، از بسته بندی آن غافل نشوید.

اما دقت کنید که فروش زرشک به صورت فله رونق خوبی داشته و مشتریان ترجیح می دهند تا برای این که کمتر هزینه کنند، زرشک را به صورت فله خریداری کنند، پس از بازار فروش خود مطمئن شوید و پس از آن اقدام به فروش زرشک بسته بندی شده کنید.

زمان دریافت قیمت بهترین زرشک

به دلیل اهمیت موضوع ما ترجیح دادیم تا این مقوله را در یک بخش جدا بررسی کنیم ….

شما اگر بخواهید زرشک را خریداری کنید، باید دقت نمایید که فصل برداشت چه زمانی است!

فصل برداشت زرشک مصادف است تا اوایل پاییز و در همان زمان است که اولین زرشک های دانه اناری در بازار موجود بوده و بعد از آن تا چند ماه زرشک پفکی در انبار ها برای عرضه در بازار آماده شده و اسفند ماه و بعد از عید یعنی فروردین نیز زمان عرضه زرشک پفکی در بازار است.

کشاورزان معمولا با توجه به وضعیت اقتصادی خود تصمیم می گیرند که آیا زرشک را به صورت دانه اناری فرآوری کنند یا به صورت پفکی و این مساله ای است که کاملا به کشاورز مربوطه باز می گردد.

به صورت کلی بهترین زمان برای خرید زرشک و دریافت بهترین قیمت برای زرشک شما باید در اوایل برداشت و زمان بیرون آوردن زرشک پفکی از انبار به بازار مراجعه کنید.

در این زمان شما می توانید ضمن آن که بهترین قیمت را دریافت می کنید، از بین چندین محصول متفاوت کالای مورد نظر خود را نیز انتخاب کنید.

قیمت بهترین زرشک بیرجند

بیرجند به واسطه آن که مرکز خراسان جنوبی بوده و بسیاری از تجار در این شهر به خرید و فروش خشکبار مختلف هم چون انواع زعفران، انواع عناب و… فعالند، در نتیجه قیمت محصولات در این شهر تعیین شده و به بقیه کشور ابلاغ می شود.

معمولا نرخ گذاری محصولی همانند زرشک توسط تجار این محصول صورت گرفته و کشاورزان نقش پر رنگی را در قیمت گذاری این محصول صادراتی کشورمان ندارند.

در نهایت از شما دعوت می کنیم تا برای دریافت بهترین قیمت برای زرشک و خرید محصول با ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + 20 =