قیمت به روز زعفران نگین – سرگل – پوشال

قیمت به روز زعفران در ارقام نگین – پوشال – سرگل و هر محصول دیگری را می توان از محل بازرگانی خشکبار آرین و کانال این مجموعه دریافت کرد.

زعفران همانند هر محصول دیگری که در کشور ما به فروش می رسد، چندان ثبات قیمتی نداشته و ممکن است نرخ آن تحت شرایط مختلف تغییرات زیادی را داشته باشد، به همین جهت اگر به فکر آن هستید که قیمت به روز زعفران را در اختیار داشته باشید، باید از یک مرجع معتبر هر روز اخبار مربوط به نرخ این محصول را دریافت کنید.

بازرگانی خشکبار آرین با توجه به طیف وسیع مشتریانی که به دنبال آن هستند تا نرخ واقعی و دقیق زعفران را در اختیار داشته باشند، اقدام به ارائه قیمت روز زعفران از طریق کانال بازرگانی نموده و تمامی عزیزان می توانند از نرخ زعفران در کانال مطلع شوند.

پارامتر ها موثر بر قیمت به روز زعفران

مسائل مختلفی در تعیین قیمت به روز زعفران دخیل است که ما برخی از آنان را نام می بریم:

قیمت دلار!!!

اولین پارامتری که امروزه در کشور ما بر قیمت همه اجناس تاثیر مستقیم می گذارد، قیمت دلار است.

قیمت دلار بر نرخ نان در نانوایی تا زعفران در بازار صادراتی تاثیر گذار بوده و بیشتر از آن که تاثیر آن اقتصادی باشد، تاثیر روانی دارد.

در نتیجه با افزای نرخ دلار قیمت زعفران به صورت فزاینده ای در بازار افزایش پیدا می کند، به طوری که در برخی از موارد قیمت به روز زعفران در حد چند میلیون تومان جا به جا شده است.

خرید یا عدم خرید مشتریان:

مساله دیگری که در ارتباط با زعفران وجود دارد این است که ججم خرید مشتریان در بازار به چه صورت باشد، منظور آن است که اگر شرکت های صادراتی اقدام به خرید انجام دهند، قطعا قیمت بالا خواهد رفت، اما اگر خریدی توسط شرکت ها انجام نشود، قیمت ها افت می کند.

پارامتر های زیاد دیگری هستند که قیمت به روز زعفران در بازار را تغییر می دهند که ما مهم ترین آن ها را در این بخش بیان کردیم….

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − 13 =