قیمت توت خشک سفید

قیمت توت خشک سفید رسمی مشهد جهت صادرات

قیمت توت خشک سفید رسمی امساله مشهد جهت صادرات به صورت بی واسطه و مستقیم می تواند این محصول را در کنار خشکبارهای موفق صادراتی قرار دهد.

توت خشک درجه یک

اصولا در کشورمان محصول توت و درختان توت در اکثر شهرها هست و این میوه چه به صورت تازه خوری و چه خشک شده طرفداران خاص خودرا دارد و در سبد خانواده ها به عنوان یک میوه خشک سنتی و پرطرفدار به شدت استقبال می شود.

از نمونه های لوکس و درجه یک آن به عنوان خشکبار تکی و در مخلوط های شیرین استفاده می شود از نمونه های ریز و به عبارتی توت خشک های قندی به عنوان یک شیرین کننده مطلوب در کنار انواع چای ایرانی و دمنوش های طبیعی استفاده می شود.

چه در گذشته و چه در جامعه امروز، توت خشک یک میوه خشک سنتی می باشد که سالهاست در دورهمی ها و در مناسبت های مختلف یکی از شیرین کننده های طبیعی می باشد که در بیشتر خانواده ها استفاده می شود از این رو باید بیشتر به آن پرداخته شود و سعی نمائیم که علاوه بر بازار داخل به صادرات آن نیز توجه ویژه داشته باشیم.

در گذشته از نظر قیمتی این خشکبار بسیار مناسب بود ولی با افزایش قیمت انواع خشکبارها در چند سال اخیر، شاهد افزایش قیمت در این میوه خشک سنتی هستیم و در برخی از ماه های سال به شدت افزایش قیمت بسیار بالایی را در این محصول و برای نمونه های لوکس و درجه یک شاهد هستیم.

در سال گذشته با نزدیک شدن به عید نوروز، ناگهان شاهد افزایش قیمت در نمونه های معمولی و درجه 2 و 3 در نبود بارهای لوکس از این محصول بودیم و توت خشک ضعیف نیز با قیمت های بسیار بالایی وارد بازار می شد و مشتریان نیز به شدت با وجود افزایش قیمت از این محصول استقبال می نمودند.

در مورد قیمت توت خشک سفید رسمی مشهد چه برای بازار داخل و چه جهت صادرات، پارامترهای مختلفی تأثیرگذار می باشد از جمله درشتی، یک دست بودن، رؤیت مناسب توت و به عبارتی گوشتی یا تنه دار بودن، طعم مطبوع و … که همه اینها باعث شده است که درجه بندی های مختلفی از این محصول را داشته باشیم.

البته این محصول در شروع فصل تولید با یک نوسان در بازار تقاضا روبرو می شود و بعد به ثبات قیمت می رسد و از اواسط تابستان و در پائیز امکان انجام بهترین صادرات ها و ارائه بهترین کیفیت ها و قیمت ها در این محصول وجود دارد و می توانید از نظر قیمتی، بهترین نرخ ها را با محصول امسالی داشته باشید.

در انجام صادرات توت خشک در هر فصلی نیاز به رعایت اصول خاص می باشد که باعث می شود ما تأکید نمائیم با مجموعه هایی وارد معامله برای صادرات شوید که تجربه صادرات را داشته باشند و به این حوزه اشراف و آگاهی کامل داشته باشند.

با توجه به اینکه محصول توت خشک یک میوه خشک بسیار حساس، لطیف و شکننده هست باید صادرات این محصول را با مجموعه های باتجربه انجام دهید.

قیمت توت خشک سفید مشهد

از نظر قیمت در بین توت خشک های داخل، قیمت توت خشک سفید مشهد بالاتر می باشد و این بالاتر بودن قیمت با تکیه بر کیفیت بهتر در این میوه خشک می باشد.

توت خشک رسمی طرقبه از نظر مزه، بهترین طعم را دارد و از شیرینی بسیار مطلوبی برخوردار می باشد که با تکیه بر شرایط مطلوب آب و هوایی منطقه طرقبه باعث شده است که طعم بهتری را در این محصول داشته باشیم.

ظاهر محصول، سفید متمایل به عسلی هست و با انجام سورت کامل و در مواردی چند بار سورت در مجموعه ما، یک محصول یکدست و خوش رؤیت در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

توت خشک طرقبه، گوشتی می باشد و مانند برخی از توت خشک ها پوک، ترد، شکننده و توخالی نمی باشد و تنه دار بودن و گوشتی بودن آن باعث می شود که به شدت مشتری پسند باشد و چه به صورت فروش تکی و چه در انواع مخلوط های شیرین، خورد و شکسته نمی شود و بافت کامل خودرا حفط می نماید.

در حالی که اگر به توت خشک های دیگر توجه نمائید و در دست خود بگیرید و تکان دهید به راحتی متوجه شکننده بودن و در مواردی پوک بودن آنها می شوید و از این رو ما به مشتریان صادراتی مان تأکید ویژه می نمائیم که جهت صادرات، نمونه توت خشک طرقبه را انتخاب نمایند.

بعد از انتخاب مجموعه مناسب، با شناخت و آگاهی نسبت به بازار هدف تان می توانید از بین انواع توت خشک لوکس، درجه یک صادراتی، معمولی و … نمونه مناسب را جهت صادرات با تکیه بر شناخت نسبت به بازار هدفتان انتخاب نمائید.

از موارد دیگری که بعد از انتخاب توت خشک مطلوب تان باید به آن توجه داشته باشید این است که حتما سورت مناسب روی توت خشک ها انجام شود که ما در مجموعه این سورت را در چند مرحله و با کارگران و کارشناسان آگاه و آشنا به این حوزه انجام می دهیم و با توجه به اینکه در چه فصلی صادرات انجام می شود چند بار محصول الک می شود.

در زمان کارتن زدن نیز الک نهایی محصول انجام می شود و محصول الک می شود و در کارتن مناسب قرار می گیرد. کارتن ها باید قبل از پر شدن توسط کارگران چک شود بخصوص در فصل گرما و با توجه به اینکه کارتن ها و بار در انبار روی هم قرار می گیرند باید از نظر عدم وجود حشره ی توت به صورت کامل زیر و روی کارتن ها چک شود.

ما به مشتریان داخلی در فصل گرما نیز تأکید می نمائیم که با توجه به گرمی هوا، بعد از دریافت توت خشک ها، یک بار دیگر الک نمایند و سپس در سردخانه یا جای خشک و خنک قرار دهند.

این کار با وجود اینکه قبل از بستن کارتن ها ما کار الک بار را انجام می دهیم در موقع رسیدن و دریافت بار بهتر است که انجام شود تا بار یک دست و بدون هیچ مهمان ناخوانده ای در سردخانه قرار گیرد و می تواند کمک بهتری برای شرایط مطلوب انبارداری خشکبار باشد.

در مواردی که محصول جهت صادرات آماده سازی می شود، استفاده از کارتن های چند لایه را توصیه می نمائیم و حتما در تمام موارد آماده سازی بار، کارشناس صادرات ما به صورت کامل روی سورت، الک زدن، آماده سازی آن نظارت دارد تا بتوانیم بهترین کیفیت را ارائه نمائیم.

با تکیه بر شناخت کامل به این خشکبار و تجربه صادرات می توانیم به صورت بی واسطه و مستقیم در سرتاسر بازار ایران چه برای صادرات و چه برای فروش داخل بیشترین تنوع محصولی را ارائه نمائیم و در صورت درخواست خرید تناژ می توانید جهت خرید حضوری با کارشناسان فروش و صادرات ما هماهنگی های لازم را انجام دهید.

شرایط خرید حضوری، رؤیت کامل بار در تمام مراحل آماده سازی، ارسال نمونه، چک نمونه و خود بار از نزدیک و … برای مشتریان و تجاری که روی خرید خود حساسیت خاص و وسواس ویژه دارند میسر می باشد و می توانید در کنار کارشناس صادرات ما نظارت بر آماده سازی محصول داشته باشید و به درخواست مشتریان، امکان شیرینگ هر خشکبار بعد از کارتن زدن نیز میسر می باشد.

مطالعه مقاله بعدی ما را از دست ندهید …..

قیمت توت خشک صادراتی

مطالعه مقاله را از دست ندهید ….
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 + 14 =