آجیل میوه خشک ایرانی

قیمت توزیع آجیل میوه خشک حبه ایرانی قیصی – آلو پروسسی

آجیل میوه خشک حبه ایرانی قیصی – آلو پروسسی با قیمت توزیع مستقیم می تواند جایگزین مناسبی برای محصولات جبه ای وارداتی در این حوزه باشد.

ما در حوزه محصولات حبه ای بخصوص انواع میوه خشک بیشتر به عنوان یک واردکننده میوه خشک استوایی حبه ای می باشیم و تنوعی گسترده از این محصولات هر ساله وارد کشور می گردد و در خشکباری ها توزیع می شود.

در چند سال اخیر نمونه های خوبی از این محصولات در ایران تولید و وارد پروسسه عرضه گردیده اند که در این میان انواع آجیل میوه خشک حبه ایرانی که متقاضیان خوبی دارد می توانیم از قیصی (قیسی)، آلو و جدیدا نیز از کیوی نام ببریم.

این سه محصول به صورت میوه خشک پروسسی تولید می شوند و خوشبختانه بیشترین استقبال را در میوه خشک حبه ای آلو داریم و در برخی از شهرها نمونه های قیصی نیز توانسته است جایگاه مناسب را کسب نماید و کیوی نیز در برخی از شهرها با توجه به خواص دارویی و درمانی توانسته است جاذب مشتریان باشد.

این محصولات با توجه به پروسه تولید از سلامت کامل بهره مند بوده و یک جایگزین عالی برای تنقلاتی می باشد که از سلامت بهره مند نمی باشند.

آجیل میوه خشک حبه ایرانی

در بین آجیل میوه خشک حبه ایرانی شاهد هستیم که برخی از مشتریان ما از نمونه میوه خشک حبه ای پروسسی قیصی در آجیل شیرین ویژه عید نوروز و شب یلدا استفاده نموده اند و ترکیب بسیار بی نظیر و خوش طعمی را ایجاد نموده اند و از این رو شما مشتری جدید نیز می توانید این محصول را در آجیل شیرین تست نمائید.

قیمت توزیع مستقیم این محصول در مجموعه آرین به صورت مستقیم بوده و از منظر قیمت نیز در بین خشکبارها رضایت مشتریان را به خود جلب نموده و توانسته است جایگاه مناسبی را متعلق به خود نماید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − پنج =