قیمت جدید توت خشک

قیمت جدید توت خشک صادراتی طرقبه – مشهد

قیمت جدید توت خشک در مشهد – طرقبه چه زمانی اعلام می شود؟ آیا نرخ محصولات صادراتی و آجیلی با هم متفاوت است؟

همواره توت خشک مشهد به عنوان یکی از مهم ترین تولیدات این شهر بوده و بسیاری از تجار مختلف جهت خرید این محصول از اقصی نقاط کشور به مشهد مراجعه می کنند، یکی از پارامتر های مهم مد نظر بسیاری از این تجار، قیمت محصولاتی است که قصد خرید آن را دارند.

پس اجازه بدهید تا ما بیشتر در مورد نحوه قیمت گذاری انواع ارقام توت خشک و پارامتر های موثر بر آن با شما صحبت کنیم.

توت خشک آرین

قیمت جدید توت خشک مشهد

همان طور که می دانید مسائل مختلفی بر قیمت یک محصول در بازار خشکبار تاثیر گذار است و هر ساله پس از فصل برداشت توت خشک در خرداد ماه و تیر ماه قیمت جدید توت خشک در بازار مشخص شده و تجاری که قصد دارند خرید های خود را انجام دهند، اقدام به خرید توت خشک از مشهد و طرقبه می نمایند.

اولین پارامتری که در قیمت جدید توت خشک هر ساله تاثیر گذار است، بحث میزان برداشت محصول و پیش بینی تجار از موجودی های آینده این جنس در بازار است، اگر برداشت خوب باشد و تجار این پیش بینی را داشته باشند که با ازدیاد محصول در بازار رو به رو می شوند، قطعا قیمت کالا کاهشی خواهد شد.

دومین مورد پیش بینی صادرات این محصول است، با توجه به صادراتی بودن توت خشک، بسیاری از افراد که در حوزه صادرات این محصول فعال هستند، با پیش بینی بازار صادراتی و میزان نیاز صادرات و البته میزان تولید جنس، قیمت جدید با قیمت های آینده کالا را بررسی کرده و در بهترین زمان ممکن خرید انجام می دهند.

به عنوان مثال در سال 99 صادرات توت خشک رونق بسیار خوبی رسید و قیمت توت خشک که در اول فصل چیزی بین 75000 تا 140000 بود به صورت انفجاری به سطح 250000 تا 350000 رسید و این مساله تعجب بسیاری از کسبه را به همراه داشت.

بر عکس آن در سال 98 صادرات کم رمق و فروش داخلی کم باعث شد تا توت خشک جهش قیمت زیادی نداشته باشد و در سطوح خاصی باقی بماند.

اما با این حال غیر از موارد یاد شده در بالا پارامتر های دیگری هم چون کیفیت محصول در قیمت گذاری موثر است که در مقاله پایین به صورت کامل بدان پرداخته ایم.

قیمت انواع توت خشک

مطالعه این مقاله را به شما توصیه می کنیم …..
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − دو =