مغز پسته افغان

قیمت جدید مغز پسته افغان – هراتی

مغز پسته افغان – هراتی همانند مغز بادام این کشور دارای کیفیت خوبی بوده و هر ساله پس از واردات این محصول به کشور قیمت جدید آن اعلام می شود.

ایران و کشور های همسایه ما دارای نعمت بزرگ جنگل های پسته هستند، این جنگل های بزرگ در شمال شرق کشور و منطقه سرخس قرار گرفته اند و دامنه آن تا کشور افغانستان و ترکمنستان گسترده شده است.

پسته تولید شده در این جنگل های پهناور به اقصی نقاط دنیا صادر شده و مشتریان بسیار زیادی دارد، از اصلی ترین کشور هایی که می توان نام برد، کشور ترکیه است که در زمینه تولید باقلوا فعالیت می کند.

به گفته یکی از شیرینی پزان ترکیه “مغز پسته افغان یا همان مغز پسته سفید ضمن آن که بسیار سبز است و داخل باقلوا و شیرینی خود نمایی می کند، طعم و عطر بسیار خوبی داشته و هنگامی که مشتری محصول را از ما خریداری می کند، با مصرف آن احساس خوبی خواهد داشت.”

سوالی که در اینجا مطرح می شود این است که چه مقدار از این مغز پسته از ایران صادر شده و چه مقدار از کشور افغانستان صادر می شود؟

باید بگوییم که صادرکنندگان افغان با توجه به آن که در حوزه صادرات و مراودات بانکی نسبت به ما راحت تر هستند، خودشان حجم بیشتری از این محصول را صادر می کنند، اما برخی از مشتریان ترک زبان به ایران آمده و خرید خود را از بازرگانان ایرانی انجام می دهند و در این زمان ما می توانیم انواع مغز پسته هراتی که در کشور خودمان و افغانستان تولید شده را به آنان ارائه کنیم.

مغز پسته افغان در آرین

بازرگانی خشکبار آرین در کنار واردات کشمش مویز افغان به کشور برخی محصولات افغانستان همچون مغز پسته بادام و مغز پسته افغانی را وارد کرده و در کنار دیگر محصولات خود به فروش می رساند.

برای خرید محصولات از آرین می توانید با بخش فروش ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − هشت =