قیمت جدید میوه خشک تایلندی حبه ای – اسلایس

همه می خواهند بدانند که پس از افزایش نرخ ارز قیمت جدید میوه خشک تایلندی چه حبه ای چه اسلایس در بازار به چه شکل شده است و آیا توان خرید هنوز وجود دارد؟

همان طور که می دانید واردات میوه خشک تایلندی به ایران وابسته به آن است که مصرف کنندگان این محصولات بتوانند با توجه به نرخ ارز از این محصل استفاده کنند.

شاید سوال کنید که واردات میوه خشک تایلندی چه ارتباطی به نرخ ارز دارد؟

دقت کنید اگر زمانی ما به عنوان واردکننده، برای خرید میوه خشک زنجبیل از طرف خارجی می بایست 5 دلار هزینه می کردیم و بابت هر دلار در ایران مبلغ 3600 تومان پرداخت می کردیم، اکنون اگر چه باید همان 5 دلار پرداخت شود، اما برای هر دلار باید 14000 هزار تومان پرداخت کنیم، ضمنا اگر قیمت ارز دوباره بالاتر رود، قطعا قیمت جدید میوه خشک تایلندی با تغییراتی همراه خواهد بود ….

مجموعه خشکبار آرین یکی از چندین مجموعه ای بود که از بالا رفتن نرخ ارز ضرر های بسیاری را پرداخت کرد، چرا که مشتریان ما به دلیل افزایش قیمت محصولات وارداتی خرید های خود را از ما کمتر کردند و در حال حاضر هر روز هم این خرید ها در حال کاهش است.

تاثیر قیمت جدید میوه خشک در آینده بازار

اگر روند افزایش قیمت ها در بازار میوه خشک تایلندی حبه ای و اسلایس با همین روند ادامه داشته باشد، قطعا ما شاهد کاهش شدید درخواست از سوی مشتریان خواهیم بود و این مساله در طولانی مدت باعث حذف میوه خشک تایلندی حبه ای و اسلایس از سبد غذایی خانواده ها خواهد شد.

با ارائه قیمت جدید میوه خشک تایلندی ما خود تاثیرات منفی آن بر روی مشتریان خود شاهد بوده ایم و امیدواریم که در آینده این وضعیت بهبود یافته و تبعات ناشی از این افزایش قیمت ها کمتر دامن گیر ما شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + 1 =