قیمت جدید کشمش مویز بی هسته افغان – ازبک

قیمت جدید کشمش مویز بی هسته پس از هر دوره واردات این محصول توسط واردکنندگان در ارقام ازبک و افغان تعیین شده بازاریان نرخ های خود را بر اساس آن تنظیم می کنند.

تجارت محصولات وارداتی در ایران کار بسیار سختی است، چرا که شما مستقیما با قیمت ارز درگیر هستید و تنها چیزی که در ایران ثبات ندارد، قطعا قیمت ارز در بازار است.

این تلرانس قیمت ارز در بازار خشکبار تاثیرات منفی زیاده داشته و محصولات وارداتی همانند کشمش مویز و میوه خشک تایلندی به شدت تحت و الشعاع این تغییرات قرار گرفته اند.

واردکنندگان ناچار هستند که پس از هر دوره واردات برای محصولات خود قیمت جدید اعلام کرده و قطعا اگر قیمت ها بالاتر از قبل باشد، خرید مشتریان آنان کم یا متوقف می شود.

پارامتر های کلی موثر بر قیمت جدید کشمش مویز

مسائل مختلفی بر قیمت جدید کشمش مویز در بازار موثر هستند که اولین مساله آن که نرخ ارز بود برای شما تشریح شد.

اما دیگر پارامتر های موثر بر قیمت:

کشور مبدا:

کشور مبدا هم بر قیمت کشمش مویز در بازار موثر است، به عنوان مثال اگر شما با تجار ازبک کار کنید، قطعا هزینه های جاری حمل و نقل و همچنین افزایش قیمت از سوی تجار ازبک هم می تواند بر قیمت های شما موثر باشد، اما کسانی که کشمش مویز افغان را به صورت عمده کار می کنند، خیلی راحت تر می توانند آن را حمل کرده و به ایران وارد کنند.

نوع بسته بندی:

نوع بسته بندی هم بر نرخ محصول موثر است، اگر شما به محصولات وارداتی افغان دقت کنید این محصولات به صورت فله ای و در بسته بندی های خاصی به ایران وارد شده و در داخل کشورمان سورت و بسته بندی می شوند، این مساله باعث می شود که قیمت تمام شده کشمش مویز افغان به نسبت محصولات ازبک که بعضا در خود کشور ازبکستان بسته بندی می شوند، بسیار مناسب تر طی شود.

برای دریافت اطلاعات تکمیلی در مورد قیمت کشمش مویز با ما همراه باشید….

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده + 6 =