قیمت جهانی زعفران سرگل اصل ایرانی درجه یک بسته بندی

قیمت جهانی زعفران سرگل اصل ایرانی در بازار های بین المللی نشان از آن دارد که محصولات درجه یک کشورمان قابلیت ارز آوری بسیار زیادی را دارا هستند.

اگر مقالات قبلی سایت ما را مطالعه کرده باشید، مجموعه ما تاکید زیادی بر بسته بندی زعفران و صادرات این محصول به خارج کشور دارد.

تفاوت قیمت زعفران بسته بندی و فله چه میزان است؟

با یک محاسبه سر انگشتی همراه ما باشید….

فرض کنیم که زعفران سرگل درجه یک در بازار ایران دارای قیمت حدودی 4 میلیون (نرخ بهترین زعفران سرگل در اسفند 96) این بدان معنی است اگر یک مثقال (4.62 گرم) از این محصول را بخواهیم به صورت فله بفروشیم قیمت آن 18480 تومان خواهد شد، در صورت بسته بندی زعفران در بسته های خاتم و… قیمت تمام شده بسته بندی آن چیزی در حدود 25000 تومان می شود.

تعجب کردید!

بله، کشور ما با صادرات فله زعفران عملا در حال از بین بردن صنعت تولید و بسته بندی این محصول در داخل می باشد.

اگر فرض کنیم نیمی از زعفران ایران به صورت بسته بندی شده صادر شود و با قیمت بالاتری در بازار جهانی به فروش برسد، تا حد زیادی می توان کلیه ضرر های ناشی از برداشت کم و خشک سالی های پی در پی را برای کشاورزان پوشش داد.

قیمت جهانی زعفران ایران

بسیاری از مشتریان هنگامی که با ما تماس می گیرند، اولین سوالی که می پرسند این است که ” قیمت جهانی زعفران در کشور X چند است؟ ”

پاسخ ما به این دوستان این است که می توانند با در آوردن نرخ صادراتی زعفران در ایران و از سویی هزینه های حمل و ترخیص محصول قیمت تمام شده را در کشور هدف به دست آورند.

برای بدست آوردن این اطلاعات می توانید با مجموعه بازرگانی ما در ارتباط باشید، تا اطلاعات تکمیلی پیرامون مسائلی اعلام شده به شما ارائه گردد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 4 =