زعفران ممتاز ایران

قیمت جهانی زعفران ممتاز ایران

زعفران ممتاز ایران به عنوان یکی از اصلی ترین ادویه در سطح جهانی بوده و قیمت آن برای فعالان این صنعت بسیار مهم می باشد.

به نظر شما چه پارامتر هایی بر قیمت جهانی زعفران موثر است؟

بیایید تا با هم به بررسی عوامل موثر بر قیمت زعفران ممتاز ایران بپردازیم….

اولین و مهم ترین پارامتر موثر بر قیمت جهانی زعفران ایران را می توان در میزان عرضه و تقاضای این محصول دانست.

اگر تجار و صادرکنندگان بتوانند بین عرضه و تقاضای محصولی هم چون زعفران تناسب بر قرار کنند، قطعا می توانیم شاهد ایجاد ثبات در قیمت زعفران در بازار جهانی باشیم، حتی در برخی از برهه ها می توان با مدیریت عرضه زعفران در بازار جهانی قیمت این محصولات را کنترل کرده و سیر صعودی نرخ را شاهد باشیم ….

اخیرا در بازار جهانی قیمت زعفران ایران تحت تاثیر پارامتر های سیاسی قرار گرفته است، متاسفانه روابط بد سیاسی و اقتصادی کشور ما با دیگر کشور های دنیا باعث شده تا بازار زعفران در کشور ما تحت تاثر روابط سیاسی قرار گیرد.

بسیار جای تاسف دارد که بازاریان و کشاورزان ما به جای فکر کردن به افزایش کیفیت محصول خود، درگیر صحیت های سیاست مداران در دنیا بوده و پیگیر تاثیر آن بر قیمت زعفران ممتاز هستند …..

از دیگر پارامتر های موثر بر قیمت جهانی زعفران می توان به کیفیت محصولات ایرانی اشاره کرد، در صورتی که تجار ایرانی بتوانند بهترین محصولات خود را به مشتریان خارجی عرضه کنند، قطعا می توانیم شاهد آن باشیم که نرخ زعفران کشورمان در بازار جهانی افزایش داشته باشد، اما در صورتی که گرید بندی و دسته بندی برای زعفران صورت نگیرد، قطعا کار صادرات زعفران و قیمت گذاری آن در بازار با مشکل مواجه خواهد شد.

فروش زعفران ممتاز ایران

شما می توانید برای خرید زعفران ممتاز ایران با بالاترین کیفیت با بخش فروش آرین در ارتباط باشید، تا بهترین محصول ممکن را به شما عرضه کنیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده + چهار =