قیمت جهانی عناب

قیمت جهانی عناب مرغوب بسته بندی – فله بیرجند

قیمت جهانی عناب مرغوب و دارویی، این پتانسیل خوب را دارد که می توانیم با بسته بندی عناب بیرجند و یا فروش فله این محصول بهترین بازارهای صادراتی را برای این خشکبار داشته باشیم.

قیمت جهانی عناب که محصولی آجیلی و دارویی می باشد این امکان را به این خشکبار می دهد که می تواند به صورت فله و یا بسته بندی شده وارد این بازار منحصر به فرد شود.

ما با قیمت مناسبی که می تواند متناسب با قیمت جهانی عناب باشد بهترین بازارها را برای عناب مرغوب بیرجند داشته باشیم.

مقوله مورد نیاز در این حوزه در کنار رعایت قیمت جهانی عناب در جهت بدست آوردن بازار جهانی همان مسأله سنتی بودن این محصول می باشد که باید از آن  خارج شده و در این محصول به روز شویم.

قیمت جهانی عناب بیرجند

قیمت جهانی عناب بیرجند مسأله ای هست که به ما جای مانور بسیار خوبی را در این محصول بی نظیر و خاص دهد.

مقوله بسته بندی ما در بسیاری از خشکبارها به شدت ضعیف بوده و صادرات ما بر پایه فروش فله استوار بوده است ولی در چند سال اخیر تحولات در حال به وجود آمدن هستن و شاهد هستیم که مقوله عناب صادراتی ایران نیز در ای تحولات وارد شده است.

برخی از تولیدکنندگان داخلی به شدت به سوی مقوله بسته بندی رفته اند و خوشبختانه قدم های برداشته شده نیز قابل توجه بوده است و باید در محصولی مانند عناب که دارای قیمت متناسب با قیمت جهانی عناب هستیم به دنبال جذب بیشتر بازارهای جهانی باشیم.

در منطقه ای مانند بیرجند که یک پتانسیل خوب تولیدی وجود دارد باید شرایط لازم برای بسته بندی و نگهداری بهتر این محصول به وجود آید و باید روی گزینه صادرات آن بیش از گذشته برنامه ریزی و مدیریت داشته باشیم و این حوزه با حمایت می تواند به محصول صادراتی خاص تبدیل شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + هفده =