قیمت خرید زرشک عمده پفکی – دانه اناری صادراتی

قیمت خرید زرشک عمده پفکی – دانه اناری با توجه به تولید بالای آن در ایران، برای تجارت جهانی مورد سوال قرار می گیرد که بر اساس میزان کیفیت و نحوه ی سفارش با اعداد متفاوتی بیان می شود.

همان طور که می دانید، صادرات نقش مهمی در توسعه ی وضعیت اقتصادی یک کشور دارد و بنابراین هر کشور با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های خود به لحاظ درآمد های نفتی، گردشگری، معادن، صنایع دستی، محصولات کشاورزی و بسیاری از موارد دیگر، بخش قابل توجهی از برنامه ریزی های صادراتی خود را به این بخش اختصاص می دهد.

خوشبختانه در تمامی موارد یاد شده ایران ظرفیت های بالایی دارد و به عنوان مثال، در تولید و پروش انواع محصولات گیاهی جایگاه مناسبی را از آن خود نموده است.

پرورش انواع گیاهان دارویی، میوه جات و محصولاتی نظیر زعفران و زرشک نمونه های عالی از وجود ظرفیت های صادراتی در کشور است.

خوشبختانه در مورد زعفران جایگاه بسیار خوبی در تجارت جهانی داریم و علی رغم وجود نواقص و نارسایی که به طور جدی نیازمند اصلاح و بازنگری است مانند توجه به بسته بندی زعفران، صادرات بالایی از این محصول کشاورزی را شاهد هستیم.

محصولی که با اقلیم و آب و هوای خشک ایران سازگار بوده و با میزان تولید بالای خود در کشور از یک طرف و ارزش بالای تجاری خود از سوی دیگر، ارزآوری بسیار خوبی دارد.

اما متأسفانه تمامی ظرفیت های کشاورزی ایران در خصوص صادرات به کار گرفته نشده و به عنوان مثال زرشک ایرانی که با کیفیت فوق العاده ای تولید می شود، هنوز جایگاه خود را در بازارهای جهانی پیدا نکرده است.

اهمیت بازاریابی جهانی برای اعلام خواص و قیمت خرید زرشک

اگر چه قیمت خرید زرشک مانند هر محصول دیگری به شاخصه های کیفی و کمی مختلفی بستگی دارد، اما قبل از هر چیز باید بتوان مشتری و خریدار این محصول را یافت.

در واقع اگر چه تولید زرشک در ایران بالاست، اما میزان صادرات این محصول به کشورهای مختلف جهان، اصلاً قابل توجه نبوده و بیشترین میزان زرشک تولید شده در داخل عرضه می شود.

یکی از مهمترین مشکلاتی که در این خصوص وجود دارد، ناشناخته بودن مردم جهان از خواص و ویژگی های فوق العاده ی زرشک است.

کاملاً واضح است که تا زمانی که مردم از فایده ی یک محصول از لحاظ مختلف مطلع نباشند، دلیلی برای خرید نمی بینند.

بنابراین لازم است بحث بازاریابی و تبلیغات زرشک ایرانی جهت اطلاع رسانی از خواص و کاربردهای آن به طور فراگیری انجام گیرد.

البته واضح است که هزینه های این کار بالاست و بنابراین بایستی در ابتدای امر این کار را در یک محدوده ی جغرافیایی خاص مثلا یک یا چند کشور آغاز نموده و سپس کار را توسعه داد.

و برای این کار می توان کمترین هزینه و بیشترین بازخورد یعنی تبلیغات اینترنتی را انتخاب نمود.

البته کاملاً واضح است که تبلیغات اینترنتی نیازمند آگاهی از دانش و تخصص روز کار در این بستر خواهد بود.

در این صورت و با افزایش آگاهی مردم جهان، می توان به افزایش میزان خرید و سفارش زرشک در بازارهای جهانی امیدوار بود که قطعاً افزایش صادرات را در پی خواهد داشت.

اعلام قیمت خرید زرشک به صورت اینترنتی

اما در بستر یک سایت اینترنتی چگونه می توان تبلیغات مفیدی انجام داد؟

قطعاً در این خصوص اعلام خواص درمانی این ماده ی فوق العاده می تواند مفید باشد.

به عنوان مثال یکی از خواص درمانی زرشک، تصفیه ی خون می باشد و همان طور که می دانید بسیاری از افراد جهان، برای پیدا کردن اطلاعات پیرامون درخواست خود، از طریق موتور جست و جوی گوگل اقدام می کنند.

طبیعی است که اگر یک سایت اینترنتی زرشک به درستی سامان دهی شده و خاصیت تصفیه کنندگی آن به خوبی و با استفاده از قوانین بهینه سازی در صفحه ی اول نمایش داده شود، تعداد کاربران زیادی برای بازدید از سایت بازدید خواهند کرد.

علاوه بر این امروزه شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، توییتر، تلگرام، واتس آپ و اینستاگرام، بستر خوبی برای گذاشتن تبلیغات انواع زرشک ایرانی خواهد بود.

اما در قدم دوم اعلام قیمت خرید زرشک است.

طبیعتاً بعد از این که تمایل به خرید زرشک در یک کاربر ایجاد شد، اطلاع از قیمت آن به عنوان اولین سوالات مطرح می گردد.

بنابراین اطلاع رسانی یک سایت اینترنتی در خصوص قیمت خرید زرشک و مسائل پیرامون آن به درستی انجام شود، مشتری راحت تر می تواند تصمیم به خرید نماید.

طبیعی است که پاسخگویی در خصوص قیمت خرید زرشک می تواند با روش های ارتباط مستقیم تلفنی، پیامک، ایمیل و یا شبکه های اجتماعی انجام گیرد.

اما مهم این است که استفاده از سایت اینترنتی به صورت تخصصی می تواند بستر ساز ورود تعدا بیشتری از افراد برای خرید و سفارش زرشک پفکی و دانه اناری خواهد بود.

اما قیمت خرید زرشک دانه اناری به چه نکاتی بستگی دارد؟

طبیعتاً بحث کیفیت زرشک اولین نکته ی مود توجه است و بنابراین قیمت خرید زرشک پفکی به دلیل کیفیت بالای آن با قیمت بیشتری عرضه می شود.

موارد دیگر تأثیر گذار در قیمت خرید زرشک عبارتند از:

حجمی که خریداری می شود.

  • زمانی که سفارش انجام می گیرد.
  • بسته بندی یا فله بودن محصول
  • نوع گرید بندی محصول
  • نوع کاربرد و مصرف زرشک نیز در تعیین کیفیت و در نهایت قیمت گذاری اهمیت زیادی دارد.
  • کاملاً واضح است که در سفارش های عمده، خرید فله ای، با کیفیت پایین، در خرید اول فصل قیمت های بسیاری مناسبی برای خرید عمده این محصول نتیجه می دهد.

البته علاوه بر بحث بیان خواص و اعلام قیمت خرید زرشک، ارائه ی انواع مصارف و کاربردهای محصول در کنار ارائه ی محصولات فرآوری شده ویان خواص آن ها مانند آب زرشک، مربای زرشک، شربت زرشک و موادی از این دست نیز می تواند در جذب مشتری برای خرید و سفارش تأثیر داشته باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + نه =