قیمت خرید زعفران نگین صادراتی

معمولا خرید زعفران نگین توسط شرکت های صادراتی صورت می گیرد و آنان بر اساس پارامتر های مختلف قیمت گذاری را انجام داده و محصول را تهیه می کنند.

زعفران نگین همان طور که از نامش پیداست به عنوان بهترین نوع زعفران کشور بوده و تنوع در تولید آن باعث شده تا دست صادرکنندگان برای خرید و فروش انواع مختلفی از آن در بازار صادراتی باز باشد.

بهتر است تا اندکی در ارتباط با زعفران نگین و وضعیت آن در بازار داخلی و صادراتی صحبت کنیم تا در ادامه بتوانیم بهتر بحث قیمتی آن را برای شما مطرح نماییم.

زعفران نگین در بازار داخلی:

زعفران نگین در بازار داخلی معمولا برای اهداف دارویی مورد استفاده قرار می گیرد و بسیاری از شرکت های دارویی سعی می کنند تا از زعفران نگین استفاده کنند.

معمولا کمتر شاهد آن هستیم که زعفران نگین به مصرف خوراکی برسد و معمولا مصرف کنندگان سعی می کنند تا از زعفران سرگل برای این منظور استفاده کنند.

نکته جالب در مورد زعفران نگین در بازار داخلی است که بیشتر صادرکنندگان در بازار داخلی به خرید و فروش این محصول در بین خود مشغول هستند و معمولا مردم عادی کمتر این زعفران را در بازار داخل کشور می بینند.

زعفران نگین در بازار صادراتی:

هدف نهایی از خرید و فروش زعفران نگین در بازار داخلی، قطعا صادرات این محصول به دیگر کشور هاست.

مشتریان خارجی کیفیت محور که از زعفران ایران شناخت دارند، سعی می کنند تا با خرید زعفران نگین بتوانند از بهترین محصول ایرانی استفاده کرده و این محصول در بازار خارجی کاربرد های مختلف اعم از:

  • دارویی
  • صنعتی
  • خوراکی
  • و….

دارد.

از اصلی ترین مشتریان زعفران نگین در بازار صادراتی کشوری همانند چین بوده که در موارد صنعتی سعی در خرید این نوع زعفران دارد.

برخی از کشور ها هم همانند آلمان زعفران نگین را برای بحث بسته بندی و فرآوری خرید می کنند.

قیمت خرید زعفران نگین در انواع مختلف

بسیار خوب برسیم به اصلی ترین بحثی که باید بدان بپردازیم.

بهتر است تا با بیان انواع زعفران نگین قیمت هر یک را برای شما تشریح کنیم.

زعفران نگین پوشال:

شاید این نوع زعفران را بتوان ارزان ترین زعفران نگین در بازار دانست.

اگر چه زعفران مذکور دارای قیمت ارزان تری به نسبت بقیه اقلام است، اما در رده بندی کلی زعفران ها به عنوان محصولی ایده آل بوده و همین کیفیت و قیمت متناسب محصول باعث شده تا ما آن را در بازار محصولات بسته بندی شده نیز مشاهده کنیم.

زعفران نگین پوشال برای صادرات هم گزینه خوبی است و اگر مشتری دارید که به دنبال زعفران نگین ارزان است، قطعا می توانید از این گزینه استفاده کنید.

زعفران نگین معمولی:

زعفران نگین معمولی همانطور هم که از نامش پیداست، محصولی معمولی در بازار به حساب می آید و برای تجارت روتین زعفران نگین مناسب است.

معمولا بیشترین حجم صادرات زعفران نگین به این نمونه مربوط بوده و شما هم اگر قصد صادرات زعفران نگین در حد قیمت متوسط را دارید، می توانید خرید زعفران نگین معمولی را در دستور کار خود قرار دهید.

همان طور که گفتیم قیمت زعفران عمده در رقم نگین معمولی در حد متوسط بوده و می توان از آن برای کاربرد های روتین صادراتی استفاده کرد.

زعفران نگین سوپر:

زعفران نگین سوپر مشتریان خاص دارد!

قیمت این محصول به نسبت بالا بوده و همین مشتریان خاص هستند که قیمت این کالا را بالا برده اند.

این نمونه زعفران را تنها مشتریانی خریداری می کنند که به دنبال یک محصول اصل برای صادرات بوده و تنها کیفیت برایشان اهمیت دارد.

زعفران نگین پرسی:

آخرین زعفران موجود در رده های زعفران نگین بوده که موجودی آن در بازار بسیار کم است و قیمت آن گران!

مشتریان این نوع محصول کم بوده و اگر به فکر خرید این محصول هستید، باید در نظر داشته باشید که در کشور هدف خود بتوانید این محصول را بفروشید.

جالب است بدانید که در بین انواع زعفرانی که در بالا بدان اشاره کردیم، باز هم نمونه های حد واسط وجود دارد که نمی توان تمام آن را به صورت کامل به شما توضیح داد، اما اگر به فکر خرید زعفران نگین هستید می توانید روی این دسته بندی که ما انجام دادیم حساب کنید و با بررسی در بازار خرید خود را انجام دهید.

خرید زعفران نگین بسته بندی

و اما خرید زعفران نگین بسته بندی….

بازرگانی ما به بسته بندی زعفران و صادرات آن علاقه زیادی داشته و همیشه به دنبال آن است که بتواند محصولاتی که صرفا به صورت فله صادر می شوند را نیز به صورت بسته بندی شده در بازار ارائه کند.

زعفران نگین که ما در مقالات خود از آن صحبت می کنیم هم برای بحث بسته بندی مناسب بوده و در بین تمامی موارد زعفران پوشال نگین یا شبه نگین برای این کار مناسب ترین محصول به حساب می آید.

زعفران نگین به دلیل حالت پفکی و زیبایی که در داخل بسته بندی به خود می گیرد، می تواند نظر هر خریداری را به خود جلب کرده و وی را مجاب به خرید نماید.

پس اگر می خواهید در زمینه صادرات بهترین بسته بندی زعفران نیز موفق باشید، قطعا زعفران نگین را نیز از یاد نبرید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات تمکیلی تر در مورد انواع زعفران نگین و نحوه تجارت این محصول با بخش فروش بازرگانی آرین در ارتباط باشید تا ما بهترین محصولات را با بهترین قیمت در اختیار شما قرار دهیم.

تمامی مشاوره های آرین رایگان بوده و تنها آرزوی آرین داشتن تجارتی موفق و پایدار برای شماست.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − یازده =