قیمت خرید میوه خشک

قیمت خرید میوه خشک اسلایس آلو امسالی

قیمت خرید میوه خشک اسلایس آلو امسالی با تنوع شابلون گوشتی، شوقان، حاج حسنی، بخارا و کالیفرنیا بی واسطه به رضایتمندی در مشتریان منجر می شود.

آلو اسلایس درجه یک سورت

تولید در حوزه میوه خشک آلو با تنوع بسیار بالایی که دارد از رونق بسیار مطلوبی برخوردار می باشد و ما در حوزه میوه خشک آلو از روش سنتی و صنعتی بهره مند می شویم و تنوع خوب محصولی را در این حوزه داریم.

انواع آلو بخارا، آلوی حاج حسنی و آلو شوقان به صورت سنتی تولید می شوند و این آلوها از کیفیت های مختلف برخوردار می باشند برخی گوشتی و با هسته و برخی به صورت هسته جدا هستند و با تکیه بر قیمت و کیفیت از مشتریان مختلفی نیز در این محصولات برخوردار هستیم.

در بین انواع آلو تولید شده به صورت سنتی هر کدام با توجه به بازارهای هدف مختلف از امکان مطلوبی در صادرات برخوردار می باشند و می توانیم با توجه به ظرفیت خوب تولیدی و پتانسیل خوبی که در مشهد داریم بهترین صادرات را در این محصولات داشته باشیم.

امکان سورت و دستچین نمودن هر کدام از این آلوها در مشهد میسر می باشد و با توجه به تجربه فروش موفق در این حوزه می توانیم تنوع خوبی از این میوه خشک های سنتی را در اختیار مشتریانمان قرار دهیم.

برخی از مشتریان روی مزه خوب تأکید دارند، برخی روی درشت بودن آلو که با سورت مجدد این درخواست مشتریان میسر می شود و برخی از مشتریان به شدت قیمت محور هستند و تأکیدشان بر قیمت های پائین در انواع آلوها می باشد که به راحتی می توانیم به رضایت مندی مشتریان با ارائه محصول درخواستی دست یابیم.

اما در مورد بازارهای صادراتی در این محصولات باید متذکر شویم که ما با تفاوت بسیار در مشتریان صادراتی و بازارهای هدف مختلف روبرو هستیم.

برخی از کشورها به شدت روی قیمت آلو مانور می دهند و به دنبال ارزان ترین قیمت ها هستند و برخی روی یکدست بودن محصول، کیفیت مطلوب و مزه ی خوب در کنار هم اهمیت می دهند که خوشبختانه ما امکان مطلوب برای ارائه هر کدام از درخواست های مشتریان را در حوزه میوه خشک آلو داریم و می توانیم به صورت محصول ارزان قیمت و محصول کیفیت محور درخواست مشتریان را پاسخگو باشیم.

از نظر ظرفیت تولید و تأمین در این حوزه نیز خوشخبتانه از پتانسیل مطلوب برخوردار می باشیم و می توانیم مناسب هر بازار، تناژ مطلوب را ارائه نمائیم.

در مورد قیمت خرید میوه خشک آلو امسالی با توجه به اینکه بهترین زمان خرید در اواخر تابستان و اوایل پائیز می باشد با ارائه قیمت مستقیم محصول و در یک خرید بی واسطه و مستقیم از طریق خود منطقه تولیدی بهترین نرخ ها را خواهید داشت.

علاوه بر محصولاتی که به صورت سنتی در این حوزه ارائه می شوند و بازارهای خوبی را نیز متعلق به خود نموده اند، محصولات خوبی در روش های تولید صنعتی داریم که در چند سال اخیر توانسته اند بازارهای بسیار مطلوبی را متعلق به خود نمایند.

محصولاتی مانند میوه خشک اسلایس آلو شابلون که به دو صورت اسلایس شده می باشد اسلایس نازک و اسلایس گوشتی که در محصول آلو شابلون گوشتی که به صورت دستی اسلایس می شود در سال های گذشته بیشترین مشتریان را داشتیم و اسلایس نازک که به صورت صنعتی تولید می شود در میوه خشک های ایرانی بسیار پرطرفدار می باشد.

محصول میوه خشک آلو کالیفرنیا نیز به صورت اسلایس نازک راهی بازار می گردد ولی تجربه سال های گذشته تأکید بر این نکته دارد که مشتریان به شدت از آلو شابلون و مزه آن استقبال می نمایند و این محصولات اسلایس شده به شدت بازار مطلوب داخلی را به دست آورده است.

از نمونه میوه خشک اسلایس شابلون نازک بیشتر در ترکیب های میوه خشک مخلوط استفاده می شود و از نمونه آلو شابلون گوشتی بیشتر به صورت تک محصولی و فروش به صورت جداگانه استفاده می شود.

البته در انواع میکس ترش نیز از نمونه نازک و گوشتی استفاده می شود در میکس های ترش میوه خشک اسلایس از ترکیب انواع پرتقال، کیوی، آلو اسلایس گوشتی یا نازک و … استفاده می نمائیم و ترکیب در وزن های 250 گرمی، 500 و یک کیلویی ارائه می گردد.

در مناسبت هایی مانند عید نوروز و یلدا که مشتریان به دنبال تنوع های محصولی هستند و بازار خشکبار از رونق خوبی در داخل برخوردار است استفاده از نمونه های میوه خشک مختلف به شدت متداول هست و مجموعه ما با استفاده از انواع آلوهای تولیدی بهترین ترکیب ها را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

محصول دیگری که در حوزه آلو داریم و چند سال اخیر تولید و عرضه آن شروع شده است و هم در صنایع فرآوری و هم در خشکباری ها از آن استفاده می شود حبه ی پروسسی ایرانی می باشد که طعم آلوی آن به شدت جایگاه مطلوب را در بازار ایران بدست آورده است.

آلوی پروسسی هم در ترکیب حبه های پروسسی در کنار قیصی، سیب زرد، سیب سبز، کیوی، هلو، شلیل و … متداول هست و هم به عنوان یک خشکبار با مزه ترش و ملس به صورت تکی به فروش می رسد.

قیمت خرید میوه خشک آلو امساله

در قیمت خرید میوه خشک آلو امساله با تنوع های مختلف، نرخ خرید بی واسطه می تواند برای مشتریان خوش آیند باشد و بهرحال قیمت مختلف با توجه به کیفیت های تولیدی در این حوزه وجود دارد.

محصولات اسلایس که از نرخ بالاتری نسبت به محصولات سنتی برخوردار هستند که با توجه به مراکز تولیدی اصلی که در کشورمان وجود دارد امکان داشتن نرخ بهتر وجود دارد.

منبع مطلوبی برای تأمین انواع آلو اسلایس گوشتی و آلوهای سنتی در شهرستان های مشهد با ارائه قیمت های بهتر را داریم و در مورد حبه پروسسی و آلو کالیفرنیا نیز تولیدکنندگان داخلی که امکان پخش محصول به صورت مستقیم و آنلاین را دارند امکان ارائه قیمت بهتر را نیز دارند.

مجموعه آرین نیز با تجربه مطلوب در تأمین و پخش محصولات این حوزه می تواند هم پاسخگوی بازارهای صادراتی و هم بازار داخلی با بیشترین تنوع محصولی و قیمت مطلوب و بی واسطه باشد و کارشناسان ما جوابگوی مشتریان چه برای بازار داخل و چه برای صادرات هستند.

پخش میوه خشک بسته بندی اسلایس

مطالعه این مقاله را از دست ندهید ……
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × سه =