قیمت روز بهترین میوه خشک نارگیل حبه ای

میوه خشک نارگیل حبه ای وارداتی در مقایسه با ارقام تولید شده داخلی با قیمت روز پایین تری معامله می گردد و بنابراین طرفداران خود را دارد.

نارگیل یکی از میوه های مناطق گرمسیری و استوایی است که استفاده از آن در صنایع مختلف فرآوری متداول بوده و به عنوان مثال پودر نارگیل، استفاده ی قابل توجهی در صنایع شیرینی پزی دارد.

اما همان طور که می دانید امروزه، انواع میوه خشک استوایی نیز جزء محصولات پرفروش آجیلی محسوب می شوند و بنابراین میوه خشک نارگیل حبه ای نیز مشتریان و طرفداران خود را دارد.

فروش عمده میوه خشک نارگیل حبه ای

این محصول مانند بسیاری از ارقام تایلندی وارداتی، دارای مدت ماندگاری بالایی بوده و از طریق روش های مختلف سنتی و اینترنتی قابل سفارش خواهد بود.

البته میوه خشک نارگیل در ایران نیز به صورت اسلایس شده تولید می شود اما قیمت فروش آن با در نظر گرفتن هزینه های بیشتر تولید این رقم، در مقایسه با میوه خشک نارگیل حبه ای وارد شده، بالاتر می باشد.

میوه خشک زنجبیل، میوه خشک پاپایا، میوه خشک انبه، طالبی، کرنبری، پوملو و بسیاری از انواع دیگر جزء میوه خشک های وارداتی محسوب می شود که به صورت عمده و جزئی به فروش می رسد.

با توجه به استقبال موجود از خشکبار وارداتی در کشور، می توان با بازاریابی و معرفی بیشتری موارد استفاده از انواع خشک وارداتی مانند میوه خشک نارگیل حبه ای، میزان فروش عمده ی آن را افزایش داد.

برای مثال انواع میوه خشک حبه ای می توانند در مخلوط با انواع آجیل ایرانی ترکیب جدید و جذابی به وجود آورده و در بسته بندی های شیک و جذاب عرضه شود.

البته مخلوطی از انواع میوه خشک وارداتی نیز خود گزینه ی پیشنهادی بسیار خوبی برای این امر است و بنابراین علاوه بر فروش عمده و فله ای، می توان مخلوطی از میوه خشک های وارداتی بسته بندی شده را  با قیمت مناسب به فروش رساند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − 2 =