قیمت روز انواع میوه خشک تایلندی پاپایا مرغوب

میوه خشک تایلندی پاپایا یکی از انواع خشکبار وارداتی کشور است که بسته به کیفیت و میزان مرغوب بودن آن با قیمت های مختلفی در بازار روز عرضه می گردد.

با وجود این که ایران در زمینه ی تولید انواع خشکبار سنتی مانند توت خشک، قیسی، انجیر خشک، انواع آلو، کشمش و البته میوه خشک صنعتی، جایگاه ویژه ای داشته و همه ساله حجم بالایی از این محصولات به بازارهای جهانی صادر می شود، اما همچنان میزبان برخی از خشکبار و میوه خشک های وارداتی نیز می باشد.

از جمله میوه خشک های وارداتی به ایران، انواع میوه خشک تایلندی هستند که از تنوع خوبی برخوردار بوده و با داشتن طعمی متفاوت در کنار انواع میوه خشک صنعتی ایران، به مشتریان مختلف عرضه می گردد.

در واقع بحث تمایل ذاتی انسان به تنوع و بنابراین استقبال مشتریان به چشیدن طعم ها و مزه های متفاوت از محصولات، باعث می شود که انواع میوه خشک وارداتی نیز گزینه ای عالی برای کار در بازار داخلی باشند.

فروش عمده میوه خشک تایلندی پاپایا

در چند ساله ی اخیر، انواع میوه خشک تایلندی حبه ای شامل میوه خشک زنجبیل، میوه خشک طالبی، پوملو، انبه، آناناس و مواردی از این دست وارد کشور شده و خوشبختانه از سوی مشتریان نیز بازخورد مثبتی داشته اند.

اما یکی از پرفروش ترین و پراستقبال ترین محصولات، میوه خشک تایلندی پاپایا می باشد.

پاپایا که برخی آن را تحت عنوان خربزه درختی می شناسند، یکی از میوه های مناطق استوایی مانند تایلند است و بنابراین میوه خشک تایلندی پاپایا یکی از انواع میوه خشک های تولید شده در این کشور را تشکیل می دهد.

این محصول به صورت های مختلف رشته ای و حبه ای خشک می گردد و در انواع میوه خشک تایلندی پاپایا اصل یا دو رنگ طبیعی، پاپایا قرمز و پاپایا دو رنگ تولید و عرضه می شود.

میوه خشک تایلندی پاپایا اصل، همان طور که از اسم آن پیداست کیفیت بهتری داشته و بنابراین با قیمت بیشتری در بازار عرضه می گردد.

به طور کلی اما قیمت روز انواع میوه خشک های وارداتی در خرید عمده، و در مقایسه با انواع میوه خشک ایرانی پایین تر است و بنابراین پخش کنندگان و عمده فروشان می توانند سود خوبی از فروش این محصول به صورت خرده فروشی به دست آورند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 5 =