قیمت روز انواع میوه خشک خارجی – چیزبال

انواع میوه خشک خارجی و خشکباری مانند چیزبال از چه جایگاهی در میان مشتریان برخوردارند؟ قطعاً مانند سایر محصولات وارداتی، اقبال به این محصولات نیز قابل توجه بوده و افزایش فروش آن در بازار با قیمت های روز مختلف امری طبیعی است.

توجه مشتریان به استفاده از محصولات متنوع و جدید که به طور معمول در شهر یا کشور محل زندگی آن ها تولید و عرضه نمی شود، امری است که موجب ارائه ی انواع خارجی توسط فروشندگان مختلف می گردد.

در واقع همواره مشتریان از نوآوری و چشیدن طعم و مزه های متفاوت از آن چه تا کنون امتحان کرده اند، استقبال نموده اند و همین امر ارائه ی تنوع به مشتریان را الزامی می کند.

بنابراین طبیعی است که در کنار عرضه ی میوه خشک های متنوع داخلی، شاهد فروش ارقام خارجی نیز باشیم.

فروش انواع میوه خشک خارجی

در واقع رشد صنعت تولید میوه خشک در ایران اگر چه باعث شده  امروزه میوه هایی را به صورت خشک شده در بازار مشاهده کنیم، که تا دیروز فقط رقم تازه ی آن را خریداری می کردیم و همین مسئله برای مشتریان جذاب باشد؛ اما انواع میوه خشک خارجی نیز گزینه مناسبی است.

پوملو، کرانبری، آناناس رنگی، گوجی بری، زنجبیل، انبه، طالبی و بسیاری از دیگر انواع میوه خشک خارجی، امروزه در بازار شهرهای بزرگی چون مشهد، تهران، شیراز و تبریز عرضه می شوند که خوشبختانه جایگاه خوبی در میان مصرف کنندگان پیدا کرده اند.

در مورد قیمت فروش این محصولات در بازار نیز، طبیعتاً همواره تمامی نکاتی که در خصوص میوه خشک های ایرانی به لحاظ کیفیت، تازگی، فله یا بسته بندی بودن، فروش عمده یا جزیی و مواردی از این دست تأثیر گذارند، مصداق خواهد داشت.

علاوه بر این در بحث قیمت گذاری انواع میوه خشک خارجی، با توجه به وارداتی بودن آن و تفاوت روش های واردات آن به لحاظ قانونی و گمرکی و البته قاچاق، شاهد ارقام مختلفی خواهیم بود.

البته در خصوص این مسئله نمی توان کیفیت محصولات را در هر دو شیوه ی واردات، تضمین شده دانست.

اما در کنار انواع میوه خشک خارجی، خشکبار جدید و متنوعی چون چیزبال که همان بادام زمینی روکش دار است نیز فروش مناسبی دارد.

آجیل مالزی، آجیل هندی، چیزبال، تمبر هندی، آلوئه ورا، چیپس میگو، فیش چیپس، رایس کراکر و مواردی از این قبیل از جمله خشکبارهای وارداتی هستند که در کنار اقلام ایرانی می توانند گزینه های خوبی برای عرضه در بازار روز باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × پنج =