قیمت روز انواع میوه خشک صادراتی ایرانی

انواع میوه خشک صادراتی ایرانی با کیفیت عالی برای فروش در بازار جهانی یکی از جدیدترین گزینه ها محسوب می شود که با توجه به نوع محصول، قیمت روز آن متفاوت خواهد بود.

اهمیت کار در بازار جهانی و صادرات بر کسی پوشیده نیست و بنابراین برای رشد اقتصادی در حوزه ی محصولات مختلف، نیازمند کار در حوزه ی صادرات هستیم.

در این میان انواع میوه خشک صادراتی ایرانی به عنوان یکی از جدید ترین محصولات تولید شده در کشور، از جمله بهترین گزینه ها برای این منظور هستند.

همان طور که می دانید تنوع بسیار قابل توجهی از انواع میوه های فصلی را در استان های مختلف کشور شاهد هستیم که با داشتن طعم و عطر عالی، انواع میوه خشک تولید شده از آن ها را نیز تبدیل به یک محصول باکیفیت و عالی برای کار در بازار جهانی نموده است.

فروش انواع میوه خشک صادراتی

میوه خشک توت فرنگی، میوه خشک سیب، میوه خشک پرتقال، میوه خشک خرمالو، کیوی، آناناس، انبه و بسیاری از موارد دیگر، جزء میوه خشک های تولید شده در کشور هستند.

طبیعتاً هر کدام از محصولات فوق می تواند در دسته ی انواع میوه خشک صادراتی ایران جای بگیرد؛ تنها کافی است در خصوص بازاریابی و تبلیغات جهانی این محصول موفق عمل کنیم.

اما تمامی میوه خشک های تولید شده در ایران، با یک قیمت در بازار ارائه نمی شوند و بسته به فراوانی میوه تازه، وارداتی یا تولید داخل بودن آن و البته میزان مصرف میوه تازه در فرآیند تولید یک کیلو میوه خشک، از عواملی است که قیمت روز میوه خشک را متغیر می سازد.

البته نوسان موجود در بازار میوه خشک به اندازه ی بسیاری از محصولات دیگر نبوده و بنابراین کار فروش و تجارت انواع میوه خشک صادراتی چندان پیچیده نیست اما به هر حال با توجه به این که در مقایسه با میوه خشک های خارجی قیمت بالاتری دارد، برنامه ریزی برای کاهش قیمت میوه خشک در جهت توسعه ی صادرات موفق، امری مهم است.

در میان انواع میوه خشک صادراتی، میوه خشک سیب، میوه خشک پرتقال، میوه خشک کیوی، در مقایسه با ارقام وارداتی مانند میوه خشک آناناس و میوه خشک انبه با قیمت تمام شده ی کمتری تولید می شوند و بنابراین این محصولات گزینه های بهتری برای کار در حوزه ی صادرات و فروش جهانی خواهند بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده + بیست =